OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

La Masrojana olivy zelené bouchané Hojiblanca

Kód: MA-OS-HOJ
Značka: La Masrojana
69 Kč
Skladem

Hojiblanca jsou doma v Andalusii typické svojí lehce hořkou chutí nezralého ovoce a mandlí. Bouchané, nakládané tradičně pouze v soli a vodě.
210 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Masrojana - Aceitunas Hojiblanca Partidas - Olivy zelené s peckou bouchané 

Sklo 370 g (čistá váha 210 g)
Původ odrůdy: Andalusie

Tyto olivy odrůdy Hojiblanca pocházejí z Andalusie a tvoří zde asi 16% z celkové produkce oliv. Díky nízkému obsahu nasycených mastných kyselin jsou tyto olivy a oleje z nich vhodné při nejrůznějších dietách. Jsou typické svojí lehce hořkou chutí nezralého ovoce a mandlí. Olivy La Masrojana Hojiblanca jsou připravené klasickým způsobem Partidas, neboli bouchané, nakládané tradičním způsobem pouze v soli a vodě.

Olivy Masrojana ve skle splňují tyto specifikace: BEZ KONZERVANTŮ, Gluten free, Vegan

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Odrůda: Hojiblanca
Země původu, region: Španělsko, Katalánsko
Hmotnost: 210 g

Rodinná společnost La Masrojana a naše nabídka oliv a olivových olejů

La-Masrojana

La Masrojana je rodinná společnost založená již roku 1977. Specializuje se na zpracování regionálních oliv z oblasti Priorat, Ribera d'Ebre a Terra Alta. V jejich portfoliu najdeme stolní olivy místních odrůd (Arbequina, Empeltre, Gordal apd.) olivová paté, extra Virgin olivové oleje a ochucené olivové oleje. Produkty La Masrojana jsou vyráběny dle tradičních regionálních postupů, které se předávaly z generace na generaci, pečlivě se chránily a během času stále zlepšovaly.

La Masrojana galerie

Myšlenkou La Masrojana je pracovat lokálně, používat produkty vypěstované v regionu a chovat se maximálně šetrně k životnímu prostředí. Díky velké péči a ověřeným postupům tak vznikají produkty vysoké kvality. Hodnoty La Masrojana by se daly jednoduše shrnout ve čtyřech slovech: blízkost, kvalita, tradice a ekologie. Díky použití skla jako obalového materiálu jsou také téměř všechny produkty bez jakýchkoliv aditiv a konzervantů.

Nákupem La Masrojana podpoříte nejen produkt s jasným původem ale i malého rodinného výrobce, který respektuje tradice a dává přednost kvalitě nad kvantitou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz