OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Rajčata ve vlastní šťávě (Tomate natural) velká

Kód: LC-TOM-1062
Značka: La Catedral
260 Kč
Skladem

Výběrová rajčata La Catedral mají vždy vynikající chuť. Jsou výborná jen tak s olivovým olejem a solí, ale hodí se i na vaření. Větší balení na 4 porce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Catedral - Tomate entero natural pelado - Rajčata celá loupaná ve vlastní šťávě

975 g (800 g čistá váha)

Výběr nejlepších plodů s vyváženým poměrem kyselosti a cukru. Finálního stádia zralosti dosahují na rostlině a díku tomu mají rajčata La Catedral červené konzistentní tělo a vynikající chuť. Vynikající samotná s olivovým olejem, solí a bílým pečivem. Zcezená se hodí na přípravu salátů, zatímco na dušené pokrmy využijete celý obsah.

Složení: rajčata, sůl, kyselina citronová

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Navarra
Hmotnost: 975 g
Počet ks v balení: 6 ks

Prémiová zelenina La Catedral a naše nabídka

la_catedral_de_navarra_g_catalogo_corporativo_0-big

Zelenina z La Catedral se může pochlubit vynikající a vybranou chutí. Tajemství chuti je ukryto v bohaté úrodné půdě a klimatických podmínkách - extrémní teploty a bohaté srážky jsou typické pro Navarru a údolí řeky Ebro. Zde nás příroda obdarovává svými lahodnými plody. La Catedral právě tyto delikatesy zavařuje pro ty nejnáročnější jazýčky.

La Catedral

La Catedral de Navarra je výsledkem odhodlání rodiny Sainz, která se konzervování zeleniny věnuje více než 70 let a její hlavní myšlenka je oddanost kvalitě a respektovaní přírodních produktů. Výzkum provedený pod touto značkou se zaměřuje na zachování chuti a textury právě sklizené zeleniny. Výrobky jsou zpracovány a konzervovány ihned po příchodu z pole a každý krok tohoto procesu je naplánovaný pro zajištění jejich plné, autentické chuti.

Důkazem opravdové kvality je také fakt, že právě s touto zeleninou vaří španělští michelinští kuchaři.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz