OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

La Catedral

Webová stránka značky: La Catedral

Prémiová zelenina La Catedral a naše nabídka

la_catedral_de_navarra_g_catalogo_corporativo_0-big

Zelenina z La Catedral se může pochlubit vynikající a vybranou chutí. Tajemství chuti je ukryto v bohaté úrodné půdě a klimatických podmínkách - extrémní teploty a bohaté srážky jsou typické pro Navarru a údolí řeky Ebro. Zde nás příroda obdarovává svými lahodnými plody. La Catedral právě tyto delikatesy zavařuje pro ty nejnáročnější jazýčky.

La Catedral

La Catedral de Navarra je výsledkem odhodlání rodiny Sainz, která se konzervování zeleniny věnuje více než 70 let a její hlavní myšlenka je oddanost kvalitě a respektovaní přírodních produktů. Výzkum provedený pod touto značkou se zaměřuje na zachování chuti a textury právě sklizené zeleniny. Výrobky jsou zpracovány a konzervovány ihned po příchodu z pole a každý krok tohoto procesu je naplánovaný pro zajištění jejich plné, autentické chuti.

Důkazem opravdové kvality je také fakt, že právě s touto zeleninou vaří španělští michelinští kuchaři.

7 položek celkem
lc marmelda
116 Kč

Z těch nejlepších rajčat La Catedral vzniká jedinečná delikatesa, lehce sladká marmeláda se špetkou bazalky. Ideální ke kozímu sýru.

LC-MAR
lc alegrias
116 Kč

Pikantní salsa vyrobená přírodním způsobem pouze z paprik "Alegrías Riojanas", cibule, olivového oleje a soli. Perfektní na tapas, nebo k pokrmům z grilu.

LC-SAL
lc rajcata natural mala
154 Kč

Výběrová rajčata La Catedral mají vždy vynikající chuť. Jsou výborná jen tak s olivovým olejem a solí, ale hodí se i na vaření. Menší balení na 2 porce.

LC-TOM-630
lc chrest
161 Kč

Delikátní bílý chřest té nejvyšší kvality s ochrannou známkou Espárrago de Navarra IGP. Tento chřest neobsahuje tvrdá vlákna.220 g

LC-ES
lc papriky piquillos male
193 Kč

Malé sladké papriky, připravené tradičním španělským způsobem - tedy opékané na ohni. Díky jejich jedinečné chuti si je zamilujete! 190 g balení ve skle

LC-PP-SK212
lc rajcata natural velka
260 Kč

Výběrová rajčata La Catedral mají vždy vynikající chuť. Jsou výborná jen tak s olivovým olejem a solí, ale hodí se i na vaření. Větší balení na 4 porce.

LC-TOM-1062
lc papriky piquillos plech
263 Kč

Malé sladké papriky, připravené tradičním španělským způsobem - tedy opékané na ohni. Díky jejich jedinečné chuti si je zamilujete!390g balení v plechu

LC-PP-PR

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz