OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Salsa pikantní "Alegrías Riojanas"

Kód: LC-SAL
Značka: La Catedral
116 Kč
Skladem

Pikantní salsa vyrobená přírodním způsobem pouze z paprik "Alegrías Riojanas", cibule, olivového oleje a soli. Perfektní na tapas, nebo k pokrmům z grilu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Catedral - Salsa Picante de Alegrias Riojanas - Pikantní papriková salsa

125 g

Pikantní salsa ze španělských papriček "Alegrías Riojanas" je chuťově výrazná a příjemně kořeněná. Stejně jako jiné produkty La Catedral je vyrobena přírodním způsobem bez použití konzervačních látek a stabilizátorů. Pouze z paprik, cibule, olivového oleje a soli. Perfektní na tapas, ke grilovanému masu ale i na zvýraznění chuti dušených pokrmů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Navarra
Hmotnost: 125 g

Prémiová zelenina La Catedral a naše nabídka

la_catedral_de_navarra_g_catalogo_corporativo_0-big

Zelenina z La Catedral se může pochlubit vynikající a vybranou chutí. Tajemství chuti je ukryto v bohaté úrodné půdě a klimatických podmínkách - extrémní teploty a bohaté srážky jsou typické pro Navarru a údolí řeky Ebro. Zde nás příroda obdarovává svými lahodnými plody. La Catedral právě tyto delikatesy zavařuje pro ty nejnáročnější jazýčky.

La Catedral

La Catedral de Navarra je výsledkem odhodlání rodiny Sainz, která se konzervování zeleniny věnuje více než 70 let a její hlavní myšlenka je oddanost kvalitě a respektovaní přírodních produktů. Výzkum provedený pod touto značkou se zaměřuje na zachování chuti a textury právě sklizené zeleniny. Výrobky jsou zpracovány a konzervovány ihned po příchodu z pole a každý krok tohoto procesu je naplánovaný pro zajištění jejich plné, autentické chuti.

Důkazem opravdové kvality je také fakt, že právě s touto zeleninou vaří španělští michelinští kuchaři.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz