DORUČENÍ DO VÁNOC GARANTUJEME U OBJEDNÁVEK REALIZOVANÝCH (VČETNĚ PLATBY) DO 12. 12. 2021

Salsa pikantní "Alegrías Riojanas"

Kód: LC-SAL
Novinka
Značka: La Catedral
106 Kč
Skladem

Tato pikantní salsa byla vyrobena přírodním způsobem pouze z paprik "Alegrías Riojanas", cibule, olivového oleje a soli. Perfektní na tapas, nebo k pokrmům z grilu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Catedral - Salsa Picante de Alegrias Riojanas - Pikantní papriková salsa

125 g

Pikantní salsa ze španělských papriček "Alegrías Riojanas" je chuťově výrazná a příjemně kořeněná. Stejně jako jiné produkty La Catedral je vyrobena přírodním způsobem bez použití konzervačních látek a stabilizátorů. Pouze z paprik, cibule, olivového oleje a soli. Perfektní na tapas, ke grilovanému masu ale i na zvýraznění chuti dušených pokrmů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy, zelenina
Země původu, region: Španělsko, Navarra
Hmotnost: 125 g

la_catedral_de_navarra_g_catalogo_corporativo_0-big

Zelenina z La Catedral se může pochlubit vynikající a vybranou chutí. Tajemství chuti je ukryto v bohaté úrodné půdě a klimatických podmínkách - extrémní teploty a bohaté srážky jsou typické pro Navarru a údolí řeky Ebro. Zde nás příroda obdarovává svými lahodnými plody. La Catedral právě tyto delikatesy zavařuje pro ty nejnáročnější jazýčky.

La Catedral

La Catedral de Navarra je výsledkem odhodlání rodiny Sainz, která se konzervování zeleniny věnuje více než 70 let a její hlavní myšlenka je oddanost kvalitě a respektovaní přírodních produktů. Výzkum provedený pod touto značkou se zaměřuje na zachování chuti a textury právě sklizené zeleniny. Výrobky jsou zpracovány a konzervovány ihned po příchodu z pole a každý krok tohoto procesu je naplánovaný pro zajištění jejich plné, autentické chuti.

Důkazem opravdové kvality je také fakt, že právě s touto zeleninou vaří španělští michelinští kuchaři.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz