OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Marmeláda rajčatová (Marmelada de Tomate)

Kód: LC-MAR
Značka: La Catedral
116 Kč
Skladem

Z těch nejlepších rajčat La Catedral vzniká jedinečná delikatesa, lehce sladká marmeláda se špetkou bazalky. Ideální ke kozímu sýru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Catedral - Marmelada de Tomate con Albahaca - Rajčatová marmeláda s bazalkou

125g

Výběr nejlepších plodů s vyváženým poměrem kyselosti a cukru. Rajčata La Catedral mají červené konzistentní tělo a vynikající chuť. Z těchto rajčat pak vzniká jedinečná delikatesa, lehce sladká marmeláda se špetkou bazalky. Stejně jako jiné produkty La Catedral je vyrobena přírodním způsobem bez použití konzervačních látek a stabilizátorů. Dokonalý pár tvoří s čerstvým či grilovaným kozím sýrem.

Složení: rajčata, cukr, voda, citronová šťáva, sůl, bazalka (0,1%)

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Navarra
Hmotnost: 125 g
Počet ks v balení: 24 ks

Prémiová zelenina La Catedral a naše nabídka

la_catedral_de_navarra_g_catalogo_corporativo_0-big

Zelenina z La Catedral se může pochlubit vynikající a vybranou chutí. Tajemství chuti je ukryto v bohaté úrodné půdě a klimatických podmínkách - extrémní teploty a bohaté srážky jsou typické pro Navarru a údolí řeky Ebro. Zde nás příroda obdarovává svými lahodnými plody. La Catedral právě tyto delikatesy zavařuje pro ty nejnáročnější jazýčky.

La Catedral

La Catedral de Navarra je výsledkem odhodlání rodiny Sainz, která se konzervování zeleniny věnuje více než 70 let a její hlavní myšlenka je oddanost kvalitě a respektovaní přírodních produktů. Výzkum provedený pod touto značkou se zaměřuje na zachování chuti a textury právě sklizené zeleniny. Výrobky jsou zpracovány a konzervovány ihned po příchodu z pole a každý krok tohoto procesu je naplánovaný pro zajištění jejich plné, autentické chuti.

Důkazem opravdové kvality je také fakt, že právě s touto zeleninou vaří španělští michelinští kuchaři.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz