OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Chřest bílý (Espárrago blanco) natural 9-12 ks

Kód: LC-ES
Značka: La Catedral
161 Kč
Skladem

Delikátní bílý chřest té nejvyšší kvality s ochrannou známkou Espárrago de Navarra IGP. Tento chřest neobsahuje tvrdá vlákna.
220 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Catedral - Espárrago blanco al natural - chřest bílý ve vlastní šťávě

9-12ks
345 g (220 g čistá váha)

Delikátní bílý chřest té nejvyšší kvality s ochrannou známkou Espárrago de Navarra IGP. Tento chřest neobsahuje tvrdá vlákna. Má charakteristickou jemnou hořkosladkou chuť typickou pro oblast Navarra. Vždy je sbírán speciálním zařízením obsahující „peeling“, aby se chránil povrch a zůstaly zachovány všechny vlastnosti, chuť a aroma. Sklízí se od dubna do června.

Vychutnáte samotný, s olivovým olejem a petrželí nebo domácí majonézou. 

EN

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Navarra
Hmotnost: 220 g

Prémiová zelenina La Catedral a naše nabídka

la_catedral_de_navarra_g_catalogo_corporativo_0-big

Zelenina z La Catedral se může pochlubit vynikající a vybranou chutí. Tajemství chuti je ukryto v bohaté úrodné půdě a klimatických podmínkách - extrémní teploty a bohaté srážky jsou typické pro Navarru a údolí řeky Ebro. Zde nás příroda obdarovává svými lahodnými plody. La Catedral právě tyto delikatesy zavařuje pro ty nejnáročnější jazýčky.

La Catedral

La Catedral de Navarra je výsledkem odhodlání rodiny Sainz, která se konzervování zeleniny věnuje více než 70 let a její hlavní myšlenka je oddanost kvalitě a respektovaní přírodních produktů. Výzkum provedený pod touto značkou se zaměřuje na zachování chuti a textury právě sklizené zeleniny. Výrobky jsou zpracovány a konzervovány ihned po příchodu z pole a každý krok tohoto procesu je naplánovaný pro zajištění jejich plné, autentické chuti.

Důkazem opravdové kvality je také fakt, že právě s touto zeleninou vaří španělští michelinští kuchaři.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz