OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

La Masrojana olivy černé Arrugadas ve skle

Kód: MA-OS-CER
Značka: La Masrojana
79 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tyto olivy jako jediné nejsou naložené v solném láku. Jsou na pohled vrásčité (arrugadas), díky naložení pouze do soli a extra virgin olivového oleje.
220 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Masrojana - Aceitunas Negras Empeltre Arrugadas - Olivy černé s peckou nakládané

Sklo 225 g (čistá váha 220 g)
Původ odrůdy: Aragón

Název pochází z katalánského slova "empelt" což znamená roubovat. Roubování je u této plodiny obvyklou metodou množení, protože je velmi obtížné ji zakořenit. Empeltre je zralá, černá oliva s měkkou strukturou, šťavnatou dužinou a sladkou chutí.

Olivy La Masrojana Empeltre Arrugadas jako jediné nejsou naložené v solném láku. Jsou na pohled vrásčité ("arrugadas"), díky naložení pouze do soli a extra virgin olivového oleje.

Olivy Masrojana ve skle splňují tyto specifikace: BEZ KONZERVANTŮ, Gluten free, Vegan

Složení: olivy empeltre, sůl, olivový olej extra virgin

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Odrůda: Empeltre
Země původu, region: Španělsko, Katalánsko
Hmotnost: 220 g
Počet ks v balení: 12 ks
Položka byla vyprodána…

Rodinná společnost La Masrojana a naše nabídka oliv a olivových olejů

La-Masrojana

La Masrojana je rodinná společnost založená již roku 1977. Specializuje se na zpracování regionálních oliv z oblasti Priorat, Ribera d'Ebre a Terra Alta. V jejich portfoliu najdeme stolní olivy místních odrůd (Arbequina, Empeltre, Gordal apd.) olivová paté, extra Virgin olivové oleje a ochucené olivové oleje. Produkty La Masrojana jsou vyráběny dle tradičních regionálních postupů, které se předávaly z generace na generaci, pečlivě se chránily a během času stále zlepšovaly.

La Masrojana galerie

Myšlenkou La Masrojana je pracovat lokálně, používat produkty vypěstované v regionu a chovat se maximálně šetrně k životnímu prostředí. Díky velké péči a ověřeným postupům tak vznikají produkty vysoké kvality. Hodnoty La Masrojana by se daly jednoduše shrnout ve čtyřech slovech: blízkost, kvalita, tradice a ekologie. Díky použití skla jako obalového materiálu jsou také téměř všechny produkty bez jakýchkoliv aditiv a konzervantů.

Nákupem La Masrojana podpoříte nejen produkt s jasným původem ale i malého rodinného výrobce, který respektuje tradice a dává přednost kvalitě nad kvantitou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz