OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

La Masrojana olivy zelené Gordal Aliñadas vypeckované

Kód: MA-OS-GOA
Značka: La Masrojana
84 Kč
Skladem

Olivy Gordal (přes 6 g) mají nejvíce dužiny, jsou šťavnaté a masité. Jsou vypeckované, naložené ve slaném láku spolu s česnekem a červenou paprikou.
170 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Masrojana - Aceitunas Gordal Aliñadas - Olivy bez pecky nakládané 

Sklo 360 g (čistá váha 170 g)
Původ odrůdy: Andalusie

Tyto olivy, jejichž původ je v Andalusii, jsou rozdílné hlavně svojí velikostí (přes 6 g). Název Gordal je odvozen od slova tlustý, někdy se setkáváme i s názvem Queen olives, tedy královské olivy. Jako největší oliva má také nejvíce dužiny, je šťavnatá a masitá. Díky nízkému obsahu olejů se nepoužívá na extrakci, ale výhradně k přímé konzumaci jako stolní olivy. Olivy La Masrojana Gordal Aliñadas jsou vypeckované, naložené ve slaném láku spolu s česnekem a červenou paprikou.

Olivy Masrojana ve skle splňují tyto specifikace: BEZ KONZERVANTŮ, Gluten free, Vegan

Složení: olivy gordal, voda, sůl, česnek, červená paprika pikantní, kyselina mléčná

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Odrůda: Gordal
Země původu, region: Španělsko, Katalánsko
Hmotnost: 170 g
Počet ks v balení: 12 ks

Rodinná společnost La Masrojana a naše nabídka oliv a olivových olejů

La-Masrojana

La Masrojana je rodinná společnost založená již roku 1977. Specializuje se na zpracování regionálních oliv z oblasti Priorat, Ribera d'Ebre a Terra Alta. V jejich portfoliu najdeme stolní olivy místních odrůd (Arbequina, Empeltre, Gordal apd.) olivová paté, extra Virgin olivové oleje a ochucené olivové oleje. Produkty La Masrojana jsou vyráběny dle tradičních regionálních postupů, které se předávaly z generace na generaci, pečlivě se chránily a během času stále zlepšovaly.

La Masrojana galerie

Myšlenkou La Masrojana je pracovat lokálně, používat produkty vypěstované v regionu a chovat se maximálně šetrně k životnímu prostředí. Díky velké péči a ověřeným postupům tak vznikají produkty vysoké kvality. Hodnoty La Masrojana by se daly jednoduše shrnout ve čtyřech slovech: blízkost, kvalita, tradice a ekologie. Díky použití skla jako obalového materiálu jsou také téměř všechny produkty bez jakýchkoliv aditiv a konzervantů.

Nákupem La Masrojana podpoříte nejen produkt s jasným původem ale i malého rodinného výrobce, který respektuje tradice a dává přednost kvalitě nad kvantitou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz