OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

La Masrojana olivy zelené Verdial Aliñadas

Kód: MA-OS-VEA
Značka: La Masrojana
71 Kč
Skladem

Olivy odrůdy Verdial mají pevnou dužinu a máslovou chuť. "Aliñadas" = nakládané spolu s další zeleninou (paprika, mrkev a česnek) v kořeněném láku. 65,-
200 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

La Masrojana - Aceitunas Verdial Aliňadas - Olivy s peckou nakládané 

Sklo 370g (200 g)
Původ odrůdy: Andalusie

Olivy odrůdy Verdial nejčastěji naleznete v tapas barech po celém Španělsku. Je pojmenovaná podle své jasně zelené barvy (verde = zelená). Po dozrání nemění svoji barvu do fialova jako jiné olivy. Má pevnou dužinu a máslovou chuť díky vysokému obsahu olejů. "Aliñadas" znamená, že olivy jsou nakládané spolu s další zeleninou jako je paprika, mrkev a česnek v kořeněném láku.

Olivy Masrojana ve skle splňují tyto specifikace: BEZ KONZERVANTŮ, Gluten free, Vegan

Složení: olivy verdial, voda, mrkev, ocet, sůl, česnek, červená paprika, koření, kyselina mléčná:

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Odrůda: Verdial
Země původu, region: Španělsko, Katalánsko
Hmotnost: 200 g
Počet ks v balení: 12 ks

Rodinná společnost La Masrojana a naše nabídka oliv a olivových olejů

La-Masrojana

La Masrojana je rodinná společnost založená již roku 1977. Specializuje se na zpracování regionálních oliv z oblasti Priorat, Ribera d'Ebre a Terra Alta. V jejich portfoliu najdeme stolní olivy místních odrůd (Arbequina, Empeltre, Gordal apd.) olivová paté, extra Virgin olivové oleje a ochucené olivové oleje. Produkty La Masrojana jsou vyráběny dle tradičních regionálních postupů, které se předávaly z generace na generaci, pečlivě se chránily a během času stále zlepšovaly.

La Masrojana galerie

Myšlenkou La Masrojana je pracovat lokálně, používat produkty vypěstované v regionu a chovat se maximálně šetrně k životnímu prostředí. Díky velké péči a ověřeným postupům tak vznikají produkty vysoké kvality. Hodnoty La Masrojana by se daly jednoduše shrnout ve čtyřech slovech: blízkost, kvalita, tradice a ekologie. Díky použití skla jako obalového materiálu jsou také téměř všechny produkty bez jakýchkoliv aditiv a konzervantů.

Nákupem La Masrojana podpoříte nejen produkt s jasným původem ale i malého rodinného výrobce, který respektuje tradice a dává přednost kvalitě nad kvantitou.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz