DORUČENÍ DO VÁNOC GARANTUJEME U OBJEDNÁVEK REALIZOVANÝCH (VČETNĚ PLATBY) DO 12. 12. 2021

Carramimbre Reserva

Kód: CM-RES
Novinka
Značka: Carramimbre
929 Kč
Skladem

Tato Reserva je kombinací odrůdy Tempranillo a Cabernet Sauvignon. Zrálo dva roky v nových barikových sudech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Carramimbre - Reserva

Alc.: 13,5%
90% Tempranillo + 10% Cabernet Sauvignon

Ideální volba pro všechny milovníky prémiových vín. Bylo vyrobeno z dobře zralých, tmavých hroznů ze starých vinic. Zrálo dva roky v nových barikových sudech.

Víno má sytě třešňově červenou barvu s lehce fialovým ráfkem. Aroma je intenzivní a vysoce komplexní. Tóny kůže a toastu se mísí s tóny sušeného ovoce a balsamikovými tóny. Chuť je plná a dobře strukturovaná, silná s pěkným tříslem. Dlouhotrvající dochuť s převahou koření a kávy. Velmi dobrý potenciál na stárnutí v lahvi.

Při nákupu 6 lahví obdržíte víno v dřevěném boxu Carramimbre.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Region, země: Ribera del Duero (ESP)
Specifikace: zrálo na bariku, suché
Typ vína: Reserva
Ročník: 2015
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Tempranillo (Tinto Fino)
Objem: 0,75 l

carramimbre

Bodegas Carramimbre leží asi 3 km od města Peñafiel v provincii Valladolid. Vinařství bylo založeno v roce 1997 skupinou rodin s dlouhou historií vinohradnictví v oblasti Ribera del Duero. Usedlost zabírá více než 50 hektarů vlastních vinic, přičemž se zásadně dbá na kvalitu hroznů na úkor kvantity při sklizni. Vinice jsou staré 15 - 25 let a dvě nejstarší více než 30 let. Jsou osázeny odrůdami Tempranillo, Cabernet Sauvignon a Verdejo. Vinařství má kapacitu na 900 000 kg hroznů.

Carramimbre

Uvnitř vinařství vína stárnou v dřevěných francouzských a amerických dubových sudech, aby jim dodaly tak jedinečnou a intenzivní chuť. Usilovná práce, kvalita hroznů a pečlivá výroba je pak oceněna vynikajícím hodnocením kritiků Peñín a Parker a také medailemi z mnoha světových soutěží.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RIBERA DEL DUERO

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz