OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00
213 položek celkem
víno valdelana centvm vitis tubus červené
Novinka
3 334 Kč

Víno Centvm Vitis pochází z unikátních vinic, které přežily fyloxeru. Tyto více než 140 let staré keře se pojí s historií už 4. generace rodiny Valdelana.     

VAL-CV-TB
mecina vs magnum
3 944 Kč

Silné, hluboké, ale zároveň elegantní víno se sladkými tříslovinami a dlouhou dochutí. Díky ležení na lahvi Magnum víno získává ještě více nazrálé tóny.  

PEC-VEN-MGN
víno Emilio Moro Malleolus Sanchomartin španělské
4 075 Kč

Jedno z nejvznešenějších vín z vinařství Emilio Moro. Pojmenováno na počest Pago de Sanchomartín, vinice vysazené v roce 1944. Silné, elegantní a vytrvalé.  

MOR-MAL-SAN
víno valdelana centvm vitis gold červené
Novinka
4 429 Kč

Víno Centvm Vitis pochází z unikátních vinic, které přežily fyloxeru. Tyto více než 140 let staré keře se pojí s historií už 4. generace rodiny Valdelana.     

VAL-CV-DZ
delicia de baco 3l
4 891 Kč

Víno z edice Delicia de Baco (neboli Dionýsova rozkoš, který je mýtickým bohem vína a nespoutaného veselí). 3 l lahev skvělá pro nevšední zážitek.  

VILR-DEL-DMGN
víno emilio moro double magnum červené
4 972 Kč

Toto víno je typickým zástupcem vyjadřujícím styl červených vín v Ribera del Duero. Praktická lahev double magnum pro krásný požitek ve více lidech.  

MOR-MOR-DMGN
ganuza gran reserva s podpisem
5 650 Kč

Unikátní víno osobně podepsané zakladatelem vinařství (Fernando Ganuza). Pro znalce a sběratele je to výjimečný dárek - pouze několik kusů na celém světě!  

GAN-GR-A
víno clos93 dep po španělské
5 866 Kč

Unikátní víno - dělá se pouze ve výjimečných ročnících ve velmi limitovaném počtu asi 80ks. Zraje v lahvi dlouhých 24 měsíců zakopané hluboko pod zemí.

CLO-GA
ganuza trasnocho magnum
6 175 Kč

Trasnocho neboli "přes noc". Podmanivé víno vyráběné unikátním způsobem. Velká lahev Magnum 1,5 L v dřevěné krabici.  

GAN-TRA-MGN
remelluri vintage selection
7 377 Kč

Unikátní selekce 6 po sobě jdoucích ročníků vína Remelluri Reserva vhodných na vertikální degustaci.  

REM-RE-SEL
víno emilio moro rehoboam 5l červené
8 931 Kč

Toto víno je typickým zástupcem vyjadřujícím styl červených vín v Ribera del Duero. Tato 5L lahev nazývána jako rehoboam provede partu lidí celým večerem.  

MOR-MOR-RHBM
víno Clon de familia červené
9 266 Kč

Clon de Familia je unikátní víno excelentní kvality. Je poctou vyšlechtěnému klonu révy Tinto Fino rodiny Emilio Moro. Velké víno s jedinečným charakterem!    

MOR-CLON
víno emilio moro salmanazar 9l červené
16 050 Kč

Toto víno je typickým zástupcem vyjadřujícím styl červených vín v Ribera del Duero. Tato 9L lahev nazývána jako salmanazar se hodí pro speciální příležitosti.  

MOR-MOR-SNR
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz