OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Lar de Paula Crianza Edición Limitada

Kód: LAR-EL-C
Značka: Lar de Paula
407 Kč
Skladem

Plná chuť s tóny tmavého červeného ovoce, vyvážená se zralými taniny. Ve vůni zralé ovoce a zvláště pak sladké a krémové tóny dubu. Krásné komplexní víno.

 

rybydrůbežhoubyvyzrálé sýry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lar de Paula Crianza Edición Limitada

100% Tempranillo
Alc.: 14 % obj.
Produkce: 30 000 láhví

Víno pochází z vinic starších 50 let, ležících v nadmořské výšce 625 m. Půda je zde jílovitá a vápenitá. První zpracování začíná inovativním systémem „Ganímede“ v nerezových tancích s kapacitou 32 000 kg hroznů. Následně  víno zraje v dubových barikových sudech po dobu 15 měsíců. Využívají se sudy evropské (60%) a americké (40%). Během této doby bylo víno přečerpáváno pomocí tradiční gravitační metody (trasiega) aby se zajistila přirozená sedimentace kalů bez pozdější potřeby čištění a filtrace.

Ostře intenzivní, červená barva. Ve vůni zralé ovoce a zvláště pak sladké a krémové tóny dubu. Plná chuť s tóny tmavého červeného ovoce, vyvážená se zralými taniny. Krásné komplexní víno, které si zamilujete hned s prvním napitím.

Hodí se např. k pečené tresce s paprikovou salsou, bílému masu z grilu, houbám nebo polovyzrálým sýrům.

 

penin 90

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Region, země: Rioja (ESP)
Druh: Červené
Obsah cukru: Suché
Typ vína: Crianza
Ročník: 2017
Odrůda: Tempranillo
Objem: 0,75 l
Zrání: Barikový sud

Vinařství Lar de Paula a naše nabídka vín

lar-de-paula

Vinařství Lar de Paula se nachází v unikátní geografické lokalitě pro pěstování vína v oblasti Rioja Alavesa. Lokalita se rozkládá na severu Alavesy na úpatí pohoří Sierra de Cantabria, v městečku Elvillar de Álava. K výrobě vína se používá 1800 nových dubových sudů, které mají původ v Americe, Francii, Bulharsku a Rumunsku. Jeden z důvodů, proč vína z Lar de Paula patří k nejpozoruhodnějším vínům v Rioja Alavesa je přísný výběr vhodného a kvalitního dřeva pro výrobu sudů. Vína dozrávají v lahvi v archívu s kapacitou 600.000 lahví. Zde kvalitní vína dozrávají do ušlechtilých vůní a chutí.

Lar de Paula

Vína Lar de Paula se rodí ve vinicích nedaleko Sierra de Cantabria. Péče o vinici a poloha vinice působí blahodárně na vznik krásných vyvážených vín, která mají mimořádný ovocný nádech, elegantní chuť a typickou barvu. Úspěchy vinařství Lar de Paula na světových soutěžích jsou důkazem toho, že nejen lokalita, kde tato vína vznikají, ale i péče, která se výrobě vína věnuje, je vskutku mimořádná.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RIOJA

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz