OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Carramimbre Roble 3 meses Magnum

Kód: CM-ROB-MGN
Značka: Carramimbre
948 Kč
Skladem

V ústech velmi dobře vyvážené a chutné s příjemným tříslem. Dlouhá dochuť, ve které opět najdeme tóny lesního ovoce. Dárkové balení v dřevěné krabici.

 

předkrmy, tapasčerstvé sýryrýže

Detailní informace

Detailní popis produktu

Carramimbre - Roble 3 meses Magnum 1,5 l

95% Tempranillo + 5% Cabernet Sauvignon
Alc.: 13,5% obj.

Víno mladého charakteru, které bylo stařeno na barikovém sudu z amerického dubu po dobu 3 měsíců. Barva je třešňově červená s fialovými odlesky. Na nose je velmi intenzivní, ucítíme tóny lesního ovoce (ostružiny, maliny) a lehkou pikantnost. V ústech velmi dobře vyvážené a chutné s příjemným tříslem. Dlouhá dochuť, ve které opět najdeme tóny lesního ovoce.

Hodí se k tapas, pokrmům z rýže jako je paella, lehkému masu a méně vyzrálým sýrům. Doporučená teplota podávání je 16-18°C.

penin 89

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Region, země: Ribera del Duero (ESP)
Druh: Červené
Obsah cukru: Suché
Typ vína: Roble
Ročník: 2021
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Tempranillo
Objem: 1,5 l
Zrání: Barikový sud

Vinařství Carramimbre a naše nabídka vín

carramimbre

Bodegas Carramimbre leží asi 3 km od města Peñafiel v provincii Valladolid. Vinařství bylo založeno v roce 1997 skupinou rodin s dlouhou historií vinohradnictví v oblasti Ribera del Duero. Usedlost zahrnuje více než 80 hektarů vlastních vinic, přičemž se zásadně dbá na kvalitu hroznů na úkor kvantity při sklizni. Současně obhospodařují dalších 80 hektarů vinic. Vinice jsou staré více než 25 let a dvě nejstarší více než 80 let. Jsou osázeny odrůdami Tempranillo, Cabernet Sauvignon a Verdejo
Vinařství v posledních letech produkuje na 1 000 000 kg hroznů ročně.

Carramimbre

Uvnitř vinařství vína stárnou v dřevěných francouzských a amerických dubových sudech, aby jim dodaly tak jedinečnou a intenzivní chuť. Usilovná práce, kvalita hroznů a pečlivá výroba je pak oceněna vynikajícím hodnocením kritiků Peñín a Parker a také medailemi z mnoha světových soutěží.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RIBERA DEL DUERO

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz