OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Sépie (Calamares) v rostlinném oleji filety

Kód: VIG-SEP
Značka: Vigilante
49 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Konzerva obsahuje malé filetky z tělíček sépií, naložené v chuťově neutrálním slunečnicovém oleji. Ideální jako předkrm, tapas, do salátů nebo i na vaření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vigilante - Calamares filetes - Sepie filety v rostlinném oleji

Konzerva 115 g (72 g čistá váha)

Sépie patří do třídy měkkýšů a řadí se mezi hlavonožce. Jedná se o živočicha s nízkým obsahem kalorií a tuku a dále obsahují omega-3 mastné kyseliny a sodík. Narozdíl od kalamára a olihně mají podstatně menší velikost.

Jsou typické pro středomořskou gastronomii v nejrůznějších úpravách. Konzerva obsahuje malé filetky z tělíček sepíí, naložené v chuťově neutrálním slunečnicovém oleji. Ideální jako předkrm, tapas nebo do salátů. Hodí se ovšem také na vaření, třeba do těstovin nebo Paelly.

Složení: kalamár, slunečnicový olej, sůl

Doplňkové parametry

Kategorie: Konzervované ryby a mořské plody ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Galície
Hmotnost: 115 g
Položka byla vyprodána…

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz