28. 9. (ČT) - 29. 9. (PÁ) ZAVŘENO

Karina olivy s peckou 'Aliñas de la Abuela'

Kód: KA-OS-AB
Značka: Karina
132 Kč
Skladem

Nakládané olivy s peckou Aliñas de la Abuela (babiččina směs) jsou smíchané s kořením, česnekem, ochucené olivovým olejem v lehce kyselém nálevu.
520 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karina - Aceitunas "Aliñas de la Abuela" - Nakládané olivy s peckou 

Sklo 870 g (520 g čistá váha)

Nakládané olivy "Aliñás de la Abuela", tedy babiččina směs jsou smíchané s kořením a česnekem, ochucené olivovým olejem v klasickém sladkokyselém nálevu. Olivy jsou lehce bouchané, porušením struktury se dužina lépe ochutí. Ideální pro občerstvení a nejrůznější saláty. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivy a nakládaná zelenina ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Murcia
Hmotnost: 500 g

Výrobce nakládané zeleniny Karina a naše nabídka

karina

Karina je španělský výrobce nakládané zeleniny. Mezi hlavní produkty patří olivy. V sortimentu můžeme najít zelené a černé olivy, bez pecek i plněné (tuňák, citron, ančovička, paprika). Také vyrábí nakládané okurky (pepinillos), cibulky, špízky (banderillas), kozí rohy (guindillas) a tak dále. Posláním firmy je poskytovat zákazníkům kvalitní produkty, které zajistí ochranu zdraví v souladu s ochranou životního prostředí, a to vždy za spravedlivé a konkurenceschopné ceny.

Karina

Zelené olivy jsou nejčastějším a nejzdravějším klenotem mezi občerstvením středomořské stravy. Pro tělo nabízí řadu výhod s nízkým obsahem kalorií. Ve skutečnosti, sto gramů zelených oliv obsahuje o 70% méně kalorií než ostatní běžně konzumované občerstvení.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz