OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Cava A DIVINIS Brut Nature Reserva Magnum

Kód: RI-DIV-MGN
Značka: Giró Ribot
2 032 Kč
Skladem

Sametově hladká cava s velkým tělem v praktické velikosti lahve magnum. Zraje déle než 30 měsíců v lahvi. Limitovaná edice v dřevěné krabici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Giró Ribot - A DIVINIS Brut Nature Reserva Magnum 1,5l

Odrůdy: 90% Chardonnay 10% Parellada
Alkohol: 12 % obj.
Kyseliny: 4,0 g/l
Zbytkový cukr: 2 g/l
Zrání na lahvi: přes 30 měsíců!
Celková produkce: pouze 287 lahví

Naprosto jedinečná limitovaná edice cavy ve velké lahvi magnum v dřevěné krabici. Tato Cava pochází se single vinice 'El Pont', kde jsou keře staré až 50 let. Zraje déle než 30 měsíců v lahvi. Sametově hladká cava s velkým tělem.

penin 93   penin 92

Doplňkové parametry

Kategorie: Šumivé víno
Region, země: Penedés (ESP)
Druh: Cava
Obsah cukru: Brut Nature
Typ vína: Reserva
Odrůda: Chardonnay, Parellada
Objem: 1,5 l
Zrání: Metoda Champenoise

Vinařství Giró Ribot a naše nabídka vín

giro-ribot

Giró Ribot je 100% rodinná firma a výrobce šumivých vín v regionu DO Cava. Vinařství se nachází v Santa Fe del Penedés, v srdci Penedés a Cava Regionu, nedaleko Barcelony.

Celá DO Penedés se nachází v oblasti DO Cava, která se rozprostírá na ploše kolem 33000 hektarů. Zeměpisná oblast Penedés má typické středomořské klima s mírnými zimami, středními léty a ročními srážkami mezi 500 a 600 mm. V letním období převažuje přísun vánku od moře, umožňující optimální větrání v našich vinicích. Půdy v této oblasti poskytují výborné podmínky pro pěstování hroznů. Hlinité půdy, jílové vápence umožňují správné odvodnění a jsou schopny pojmout dostatečné množství vody.

Giró Ribot

Rodina Giró Ribot je úzce spjata s regionem Penedés, protože už předchozí generace se věnovali zejména výrobou likérů a destilátů. Giró Ribot si klade za cíl dosažení vysoké kvality výrobků díky neustálému zlepšování a pečlivé výrobě. Jejich hledání nejvyšší kvality spolu se silnou angažovaností v rodině dává jejich výrobkům osobitost. Paul Cheneau Cavas vyrábí hlavně z původních odrůd (Macabeo, Xarel.lo, Parellada) a Trepat spolu s Pinot Noir Rose Cavas, všechny pocházejí z vinic v okolí nemovitosti. Giró Ribot vlastní 100 hektarů vinic, z nichž přibližně 40 ha. nejvhodnějších parcel je určeno pro výrobu Cavas Paul Cheneau.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI PENEDÉS

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz