OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Monte Alto Albariño

Kód: FIL-MA
Značka: Fillaboa
807 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Monte Alto je hodnoceno jako jedno z nejlepších vín odrůdy Albariño na světě. Je to velké víno, které překvapí chuťové buňky svou vyvážeností a plností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fillaboa - Monte Alto Albariňo

100% Albariño
Alc.: 13 % obj.

Víno vyrobené z hroznů z pozemku Monte Alto. Je to nejvyšší (150 m.) a nejslunější místo vinic Fillaboa, vysazené v roce 1988 v zátoce řeky Miño, předtím, než se řeka spojí s Atlantským oceánem. Toto terroir dává Albariñu výjimečný charakter.

Fillaboa Selection Finca Monte Alto je velké víno, které překvapí chuťové buňky svou vyvážeností a plností, vyrobené v limitovaných edicích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé víno
Region, země: Rías Baixas (ESP)
Druh: Bílé
Obsah cukru: Suché
Ročník: 2018
Odrůda: Albariño
Objem: 0,75 l
Zrání: Nerezový tank
Položka byla vyprodána…

Vinařství Fillaboa a naše nabídka vín

fillaboa

V Galícii, v Salvaterra de Miño je jedinečné místo, kde vítr tiše zní a voní Albariño.

"KDYŽ JSTE V BODEGAS FILLABOA, ZASTAVÍ SE ČAS"
Pouze zde můžete odpojit mysl a zapnout každý ze svých smyslů, abyste se nechali ukolébat atlantským vánkem. V tomto vinařství v zóně D.O. Rías Baixas, najdete odpočinek bez pohybu, klid a něžnost v nádherné krásné krajině, ve které je hlavní postavou Albariño. Fillaboa je útočištěm míru. Vinice zde zdobí útlé keře vinné révy, které dávají elegantní hrozny, z nichž lze vyrábět ty nejvybranější bílá vína Albariño vína a likéry.

Fillaboa

"FILLABOA VÁS POHLTÍ"
V Bodegas Fillaboa zažijete senzační krásu, která vás zcela pohltí, aniž byste věděli, jak a proč. Prozradíme vám tajemství: Jako téměř vždy odpověď spočívá v jemnosti každého detailu. Protože zde se země setkává s oblohou a mořem, dokud příroda nepromluví vinnou révou.

"54 HEKTARŮ ALBARIÑA"
Fillaboa je místo s jedinou hlavní rolí: hroznem odrůdy Albariño. Vládne. Je to královna naší země. Ona učí každého z nás žít čtyři roční období. Teprve až se vyvine, zkušené ruce ji pečlivě a jemně s citem zachytí, což je začátkem nádherné cesty k lahvím plných krásných bílých vín.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RÍAS BAIXAS

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz