OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Sada 18 ks sklenic na víno Spiegelau

Kód: SK-SET-SP
1 990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Sada 18 ks sklenic na víno značky Spiegelau. Sada Topline obsahuje 6 sklenic na šumivé víno, 6 sklenic na bílé víno a 6 sklenic na červené víno. POUZE PRO OSOBNÍ ODBĚR

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada křišťálových sklenic na víno Spiegelau Topline 18 ks

Tato sada obsahuje: 

  • 6 ks sklenic na šumivé víno, výška 265 mm, průměr 70 mm, objem 300 ml
  • 6 ks sklenic na bílé víno, výška 265 mm, průměr 86 mm, objem 500 ml
  • 6 ks sklenic na červené víno, výška 265 mm, průměr 104 mm, objem 810 ml

Speciální zvýhodněné balení 18 kusů sklenic Spiegelau Topline se výborně hodí na základní vybavení vaší domácí vinotéky či baru. Díky tomuto výhodnému setu budete vybaveni pro jakoukoli příležitost.

Sklenice na víno Spiegelau jsou speciálně navrhovány ve spolupráci se světově uznávanými someliéry i majiteli prvotřídních restaurací. Tvar, výška či průměr sklenice, to vše hraje roli pro rozvinutí charakteru a buketu vína a váš maximální požitek.

Sklenice Spiegelau jsou ztělesněním funkčních a vysoce kvalitních nápojových sklenic z křišťálového skla s 500 letou tradicí výroby, která sahá od vývoje nejlepších skleněných zrcadel pro historické královské domy v Evropě až po výrobu robustních a zároveň ušlechtilých sklenic pro moderní catering. Tato mnohaletá zkušenost umožňuje návrhářům vyvinout vkusné sklenice, které jsou vhodné pro každodenní použití a nabízejí dokonalou rovnováhu mezi proporcí, tvarem a funkcí.

TENTO PRODUKT JE URČEN POUZE PRO OSOBNÍ ODBĚR, NELZE POSLAT KURÝREM

Doplňkové parametry

Kategorie: Sklo
Objem: 6x 300 ml; 6x 500 ml; 6x 810 ml
Položka byla vyprodána…
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz