OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Pěna kachní s houbami

Kód: ZU-SK-KH
Značka: Zubia Patés
78 Kč
Skladem

Jemná pěna s kachními játry, která se snoubí s chutí pravých lesních hub. Připravovaná dle tradičních rodinných receptur. 
100 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubia Patés - Mousse de Pato con Boletus - Kachní pěna s houbami

Sklo 100 g

Mousse de Pato je jemná pěna vyrobená z kachních jater (30%), kuřecích jater, vepřového masa a slaniny. V chuti pak také ucítíme aroma hub, tato specialita totiž obsahuje také hřib smrkový. Připravovaná dle tradičních rodinných receptur. Pochází ze španělského Baskicka.

Baleno v elegantní skleničce. Neobsahuje lepek.

Složení: kachní játra (30%), kuřecí játra, libové vepřové maso a slanina, sůl, houby (Boletus edulis - hřib smrkový), armagnac, mléčné bílkoviny, dextróza, stabilizátor E407 a E451, aroma, antioxidant E300 a konzervant E250

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělské masové paštiky a pěny
Země původu, region: Španělsko, Baskicko
Hmotnost: 100 g
Počet ks v balení: 12 ks

Společnost Zubia Patés a naše nabídka paštik a pěn

zubia-pates

Baskická společnost Zubia Patés se věnuje výrobě paštik a pěn především z husího a kachního masa. Dále pak z vepřového masa, další drůbeže či zvěřiny. V sortimentu můžeme najít další produkty jako např. foie gras, kachní prsa, nebo tradiční pastu Piparra z červené papriky.

Zubia Patés

Rodinný podnik Patés Zubia se nachází v městečku Eskoriatza, v Baskicku obklopen přírodou. V tomto prostředí se narodil zakladatel José Luis Zubia. Po získání potřebných zkušeností u nejlepších francouzských výrobců se José vrátil zpět do vlasti a jako součást malého rodinného řeznictví začal produkovat své první paštiky. Výsledkem dlouholeté práce je rovnováha mezi využitím současných technologií a respektem k surovině.

Kvalitní paštiky s tradiční receptury uvádí José na trh od roku 1982 a roku 1990 pak další generace rodiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz