OTEVŘENO PO-PÁ, 10-16 do 22.12.

Paté Iberico s vínem Pedro Ximénez

Kód: ZU-PA-PX
Značka: Zubia Patés
39 Kč
Skladem

Malé "svačinové" paté z iberského vepře, s přídavkem vína Pedro Ximénez. Připravované dle tradičních rodinných receptur.
78 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubia Patés - Paté Iberico al Pedro Ximénez - Paté iberské s vínem

Plech 78 g

Paté Iberico al Pedro Ximénez je jemné "svačinové" paté vyrobené z masa, jater a slaniny iberských vepřů. Paté dolaďuje chuť vína Pedro Ximénez. Připravované dle tradičních rodinných receptur. Pochází ze španělského Baskicka.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělské masové paštiky a pěny
Země původu, region: Španělsko, Baskicko
Hmotnost: 78 g

Společnost Zubia Patés a naše nabídka paštik a pěn

zubia-pates

Baskická společnost Zubia Patés se věnuje výrobě paštik a pěn především z husího a kachního masa. Dále pak z vepřového masa, další drůbeže či zvěřiny. V sortimentu můžeme najít další produkty jako např. foie gras, kachní prsa, nebo tradiční pastu Piparra z červené papriky.

Zubia Patés

Rodinný podnik Patés Zubia se nachází v městečku Eskoriatza, v Baskicku obklopen přírodou. V tomto prostředí se narodil zakladatel José Luis Zubia. Po získání potřebných zkušeností u nejlepších francouzských výrobců se José vrátil zpět do vlasti a jako součást malého rodinného řeznictví začal produkovat své první paštiky. Výsledkem dlouholeté práce je rovnováha mezi využitím současných technologií a respektem k surovině.

Kvalitní paštiky s tradiční receptury uvádí José na trh od roku 1982 a roku 1990 pak další generace rodiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz