OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Paté venkovské (de Campagne)

Kód: ZU-EO-CA
Značka: Zubia Patés
62 Kč
Skladem

Poctivá vepřová terinka s většími kousky masa, připravovaná dle tradičních rodinných receptur. Praktické balení - otvírá se z obou stran.
130 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubia Patés - Paté de Campagne - Paté venkovské

Plech 130 g

Paté de Campagne, neboli venkovské, je poctivá vepřová terinka s většími kousky masa, připravovaná dle tradičních rodinných receptur. Pochází ze španělského Baskicka.

V praktickém balení Easy open - konzerva se otvírá z obou stran, takže lze obsah jednoduše vyklopit a rovnou servírovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělské masové paštiky a pěny
Země původu, region: Španělsko, Baskicko
Hmotnost: 135 g

Společnost Zubia Patés a naše nabídka paštik a pěn

zubia-pates

Baskická společnost Zubia Patés se věnuje výrobě paštik a pěn především z husího a kachního masa. Dále pak z vepřového masa, další drůbeže či zvěřiny. V sortimentu můžeme najít další produkty jako např. foie gras, kachní prsa, nebo tradiční pastu Piparra z červené papriky.

Zubia Patés

Rodinný podnik Patés Zubia se nachází v městečku Eskoriatza, v Baskicku obklopen přírodou. V tomto prostředí se narodil zakladatel José Luis Zubia. Po získání potřebných zkušeností u nejlepších francouzských výrobců se José vrátil zpět do vlasti a jako součást malého rodinného řeznictví začal produkovat své první paštiky. Výsledkem dlouholeté práce je rovnováha mezi využitím současných technologií a respektem k surovině.

Kvalitní paštiky s tradiční receptury uvádí José na trh od roku 1982 a roku 1990 pak další generace rodiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz