OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Kachní Foie gras (bloc de Foie gras)

Kód: ZU-EO-KFG
Značka: Zubia Patés
214 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Delikátní specialita vyrobená pouze ze ztučnělých kachních jater, připravovaná dle tradičních receptur. Praktické balení, konzerva se otvírá z obou stran.
130 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubia Patés - Bloc de Foie gras de pato - Kachní Foie Gras

Plech 130 g

Zubia Bloc de Foie gras je delikátní specialita vyrobená pouze ze ztučnělých kachních jater, neobsahuje žádný další přidaný tuk. Může se tak pochlubit autentickou chutí Foie gras. Připravovaná dle tradičních rodinných receptur. Pochází ze španělského Baskicka.

V praktickém balení Easy open - konzerva se otvírá z obou stran, takže lze obsah jednoduše vyklopit a rovnou servírovat. Doporučujeme podávat chlazené.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělské masové paštiky a pěny
Země původu, region: Španělsko, Baskicko
Hmotnost: 130 g
Položka byla vyprodána…

Společnost Zubia Patés a naše nabídka paštik a pěn

zubia-pates

Baskická společnost Zubia Patés se věnuje výrobě paštik a pěn především z husího a kachního masa. Dále pak z vepřového masa, další drůbeže či zvěřiny. V sortimentu můžeme najít další produkty jako např. foie gras, kachní prsa, nebo tradiční pastu Piparra z červené papriky.

Zubia Patés

Rodinný podnik Patés Zubia se nachází v městečku Eskoriatza, v Baskicku obklopen přírodou. V tomto prostředí se narodil zakladatel José Luis Zubia. Po získání potřebných zkušeností u nejlepších francouzských výrobců se José vrátil zpět do vlasti a jako součást malého rodinného řeznictví začal produkovat své první paštiky. Výsledkem dlouholeté práce je rovnováha mezi využitím současných technologií a respektem k surovině.

Kvalitní paštiky s tradiční receptury uvádí José na trh od roku 1982 a roku 1990 pak další generace rodiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz