OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Pěna husí s lanýžem

Kód: ZU-SK-HL
Značka: Zubia Patés
86 Kč
Skladem

Jemná pěna s husími játry, která se snoubí s aroma černého lanýže. Připravovaná dle tradičních rodinných receptur. 
100 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubia Patés - Mousse de Oca Trufado - Husí pěna s lanýžem

Sklo 100 g

Mousse de Oca Trufado je jemná pěna vyrobená z husích jater, kuřecích jater a vepřové slaniny. Její chuť dolaďuje aroma lanýže a brandy. Připravovaná dle tradičních rodinných receptur. Pochází ze španělského Baskicka.

Baleno v elegantní skleničce. Neobsahuje lepek.

Složení: voda, husí játra a tuk (16%), vepřová slanina, sušené mléko, kuřecí játra (8%), vepřový lalok, želatina, sůl, brandy, mléčná bílkovina, houby (stroček trubkovitý), koření, stabilizátory E15, E451, E407, dextróza, koření (olivový olej extra virgine a aroma černého lanýže), antioxidant E300 a konzervanty E202, E250, extrakt z pepře E160c a extrakty z koření

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělské masové paštiky a pěny
Země původu, region: Španělsko, Baskicko
Hmotnost: 100 g
Počet ks v balení: 12 ks

Společnost Zubia Patés a naše nabídka paštik a pěn

zubia-pates

Baskická společnost Zubia Patés se věnuje výrobě paštik a pěn především z husího a kachního masa. Dále pak z vepřového masa, další drůbeže či zvěřiny. V sortimentu můžeme najít další produkty jako např. foie gras, kachní prsa, nebo tradiční pastu Piparra z červené papriky.

Zubia Patés

Rodinný podnik Patés Zubia se nachází v městečku Eskoriatza, v Baskicku obklopen přírodou. V tomto prostředí se narodil zakladatel José Luis Zubia. Po získání potřebných zkušeností u nejlepších francouzských výrobců se José vrátil zpět do vlasti a jako součást malého rodinného řeznictví začal produkovat své první paštiky. Výsledkem dlouholeté práce je rovnováha mezi využitím současných technologií a respektem k surovině.

Kvalitní paštiky s tradiční receptury uvádí José na trh od roku 1982 a roku 1990 pak další generace rodiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz