OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Paté baskické s lanýžem (vasco con trufa)

Kód: ZU-EO-BA
Značka: Zubia Patés
83 Kč
Skladem

Terinka připravená dle tradičních receptur regionu Baskicko, s delikátní chutí letních lanýžů.

135 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubia Patés - Paté vasco con trufa - Paté baskické s lanýžem

Plech 135 g

Paté vasco je poctivá vepřová terinka, hruběji mletá, připravovaná dle tradičních receptur regionu Baskicko. Kromě vepřového masa terinka obsahuje také letní lanýže, které ještě více podpoří její delikátní chuť.

V praktickém balení Easy open - konzerva se otvírá z obou stran, takže lze obsah jednoduše vyklopit a rovnou servírovat.

Složení: vepřová játra (32%), vepřová slanina, vepřový lalok, sušené mléko, vejce, sůl, lanýž letní (0,7%), cibule, bílý pepř, česnek a konzervant E250

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělské masové paštiky a pěny
Země původu, region: Španělsko, Baskicko
Hmotnost: 135 g
Počet ks v balení: 18 ks

Společnost Zubia Patés a naše nabídka paštik a pěn

zubia-pates

Baskická společnost Zubia Patés se věnuje výrobě paštik a pěn především z husího a kachního masa. Dále pak z vepřového masa, další drůbeže či zvěřiny. V sortimentu můžeme najít další produkty jako např. foie gras, kachní prsa, nebo tradiční pastu Piparra z červené papriky.

Zubia Patés

Rodinný podnik Patés Zubia se nachází v městečku Eskoriatza, v Baskicku obklopen přírodou. V tomto prostředí se narodil zakladatel José Luis Zubia. Po získání potřebných zkušeností u nejlepších francouzských výrobců se José vrátil zpět do vlasti a jako součást malého rodinného řeznictví začal produkovat své první paštiky. Výsledkem dlouholeté práce je rovnováha mezi využitím současných technologií a respektem k surovině.

Kvalitní paštiky s tradiční receptury uvádí José na trh od roku 1982 a roku 1990 pak další generace rodiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz