DORUČENÍ DO VÁNOC GARANTUJEME U OBJEDNÁVEK REALIZOVANÝCH (VČETNĚ PLATBY) DO 12. 12. 2021

Kachní játra (Foie de Canard)

Kód: ZU-EO-KJ
Značka: Zubia Patés
137 Kč
Skladem

Jemné paté s vysokým obsahem kachních jater, připravované dle tradičních rodinných receptur. Praktické balení - konzerva se otvírá z obou stran, takže jde jednoduše vyklopit.
130 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zubia Patés - Foie de Canard - Kachní játra

Plech 130 g

Zubia Foie de Canard je paté jemné struktury s vysokým obsahem kachních jater, připravované dle tradičních rodinných receptur. V chuti najdete také tóny brandy a bílého pepře. Pochází ze španělského Baskicka.

V praktickém balení Easy open - konzerva se otvírá z obou stran, takže lze obsah jednoduše vyklopit a rovnou servírovat. Doporučujeme podávat chlazené.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Paštiky
Země původu, region: Španělsko, Baskicko
Hmotnost: 130 g

zubia-pates

Baskická společnost Zubia Patés se věnuje výrobě paštik a pěn především z husího a kachního masa. Dále pak z vepřového masa, další drůbeže či zvěřiny. V sortimentu můžeme najít další produkty jako např. foie gras, kachní prsa, nebo tradiční pastu Piparra z červené papriky.

Zubia Patés

Rodinný podnik Patés Zubia se nachází v městečku Eskoriatza, v Baskicku obklopen přírodou. V tomto prostředí se narodil zakladatel José Luis Zubia. Po získání potřebných zkušeností u nejlepších francouzských výrobců se José vrátil zpět do vlasti a jako součást malého rodinného řeznictví začal produkovat své první paštiky. Výsledkem dlouholeté práce je rovnováha mezi využitím současných technologií a respektem k surovině.

Kvalitní paštiky s tradiční receptury uvádí José na trh od roku 1982 a roku 1990 pak další generace rodiny.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz