OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Chorizo Riojano IGP 100% Natural Picante (pikantní)

Kód: MS-P-CHRP
117 Kč
Skladem

Má jedinečnou delikátní pikantní chuť a splňuje ty nejvyšší požadavky na kvalitu. Obsahuje speciálně vybrané a pouze přírodní ingredience.
280 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Martínez Somalo - Chorizo Riojano IGP 100% Natural Picante - Chorizo Riojano pikantní

Váha: 280 g

Toto Chorizo Riojano IGP - dle tradiční receptury z oblasti Rioja nese chráněné označení původu IGP. Obsahuje speciálně vybrané a pouze přírodní ingredience. Má jedinečnou pikantní chuť a splňuje ty nejvyšší požadavky na kvalitu.

Paprika La Vera - V současné době nejlepší mletá paprika ve Španělsku pěstována a vyráběna v blízkosti původní klášterní zahrady v úrodných naplavených půdách okolo řeky Tietar v La Vera, kde je mírné klima s častými srážkami.

Česnek Las Pedroñeras - tento česnek s typickou purpurovou barvou má silnou vůni a je lehce štiplavý. V pro svou intenzivní chuť je tato odrůda velmi ceněná.

Sůl ze Salinas de Añana - Solný důl Añana se nachází v údolí Salinas de Añana v baskické provincii Álava. Toto údolí je zdrojem solných produktů s největší kvalitou na světě. Ta je zaručena zcela tradiční ekologickou produkcí. Solné údolí je krajinou tvořenou tisícem solných pánví, kanálů a studní. Sůl Añana je pak výsledkem přirozeného odpařování solanky z místních pramenů a patří mezi favority michellinových kuchařů. Je to ryze přírodní produkt. Při její těžbě se nepoužívají žádné průmyslové čistící látky, a proto je bohatá na minerály a stopové prvky.

Doporučení: Pro ideální chuť je dobré produkt vyjmout z chladničky a otevřít obal asi 30 minut před konzumací.

Skladování: Po otevření doporučujeme skladovat v ledničce v potravinářském papíru, lehce prodyšné krabičce nebo voskovaném ubrousku. Nikdy nesladujte v mikrotenovém sáčku. Chorizo můžete také nechat viset a lehce vysušit v dobře větrané spižírně.

Bez konzervantů a barviv!

Doplňkové parametry

Kategorie: Chorizo - španělský salámek s paprikou
Země původu, region: Španělsko, Rioja
Hmotnost: 280 g

Masové speciality Martínez Somalo a naše nabídka

martnaz-somalo

Rodinná firma Martínez Somalo byla založena v roce 1900 Donem José Martínezem Campo, ten pak zaregistroval zpracovatelský závod pod značkou „La Gloria Riojana“ v roce 1921. Don José byl součástí velké rodiny. On a několik sourozenců byli vždy oddaní své práci - výrobě a prodeji masných výrobků nejvyšší kvality. Don José spolu s nimi začal obchodovat ve svém rodném městě a blízkých vesnicích. La Gloria Riojana byl v té době malý výrobní závod nacházející se v Baños de Río Tobía (La Rioja), kde se společnost nachází dodnes.

Martínez Somalo

Martínez Somalo jedná v souladu s nejvyššími standardy a národních a mezinárodních certifikátů BRC “British Retail Consortium” a IFS (International Food Standard).

Jsou také držitelem certifikace ETG Jamón Serrano (zaručená tradiční specialita), IGP (Chráněné označení původu) či Chorizo Riojano.

V sortimentu Martínez Somalo naleznete šunku Jamón, tradiční šunku z Rioji Jamón ROJO, chorizo, salchichón, lomo a další embutidos (=sušené masné produkty).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz