OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Chorizo Dulce plátky

Kód: MS-L-CH
62 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Toto jemné Chorizo je nakrájené na tenké plátky a ihned nachystané k jídlu. Ideální na přípravu tapas a obložených talířů.
100 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Martínez Somalo - Chorizo Vela Dulce Loncheado - Chorizo jemné, plátky

Váha: 100 g

Chorizo je sušená španělská klobása z vepřového masa a slaniny. Dále se přidává paprika, česnek a sůl. Receptů na chorizo je nespočet, liší se použitím vstupních surovin, velikostí, tvarem, strukturou i typem výroby. Toto jemné Chorizo je nakrájené na tenké plátky a ihned nachystané k jídlu. Ideální na přípravu tapas a obložených talířů. 

Doporučení: Pro ideální chuť je dobré produkt vyjmout z chladničky a otevřít obal asi 30 minut před konzumací.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chorizo - španělský salámek s paprikou
Země původu, region: Španělsko, Rioja
Hmotnost: 100 g
Položka byla vyprodána…

Masové speciality Martínez Somalo a naše nabídka

martnaz-somalo

Rodinná firma Martínez Somalo byla založena v roce 1900 Donem José Martínezem Campo, ten pak zaregistroval zpracovatelský závod pod značkou „La Gloria Riojana“ v roce 1921. Don José byl součástí velké rodiny. On a několik sourozenců byli vždy oddaní své práci - výrobě a prodeji masných výrobků nejvyšší kvality. Don José spolu s nimi začal obchodovat ve svém rodném městě a blízkých vesnicích. La Gloria Riojana byl v té době malý výrobní závod nacházející se v Baños de Río Tobía (La Rioja), kde se společnost nachází dodnes.

Martínez Somalo

Martínez Somalo jedná v souladu s nejvyššími standardy a národních a mezinárodních certifikátů BRC “British Retail Consortium” a IFS (International Food Standard).

Jsou také držitelem certifikace ETG Jamón Serrano (zaručená tradiční specialita), IGP (Chráněné označení původu) či Chorizo Riojano.

V sortimentu Martínez Somalo naleznete šunku Jamón, tradiční šunku z Rioji Jamón ROJO, chorizo, salchichón, lomo a další embutidos (=sušené masné produkty).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz