OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Chorizo Gran Vela Dulce (jemné)

Kód: MS-S-CHVD
577 Kč 36,06 Kč / 100 g
Skladem

Jemné Chorizo Vela je vhodné hlavně do gastronomie, je určené na krájení na nářezáku. Ideální na přípravu tapas a obložených talířů.

cca 1,6 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Martínez Somalo - Chorizo Gran Vela Dulce - Chorizo jemné

Váha: cca 1,6 kg (váha se může mírně lišit, cena bude následně přepočítána)

Chorizo je sušená španělská klobása z vepřového masa a slaniny. Dále se přidává paprika, česnek a sůl. Receptů na chorizo je nespočet, liší se použitím vstupních surovin, velikostí, tvarem, strukturou i typem výroby. Jemné Chorizo Vela je vhodné hlavně do gastronomie, je určené na krájení na nářezáku. Ideální na přípravu tapas a obložených talířů.

*Může se stát, že se na povrchu produktu objeví stopy soli, toto je přirozený jev vysychání a není závadou.

Složení: vepřové maso a tuk (92%), sůl, paprika, dextróza, sacharóza, dextriny, rostlinné bílkoviny, emulgátor (E450iii), česnek, antioxidant (E392,E301, E331iii), konzervační látka (E252, E250)

Doplňkové parametry

Kategorie: Chorizo - španělský salámek s paprikou
Země původu, region: Španělsko, Rioja
Hmotnost: cca 1,5-1,7 kg

Masové speciality Martínez Somalo a naše nabídka

martnaz-somalo

Rodinná firma Martínez Somalo byla založena v roce 1900 Donem José Martínezem Campo, ten pak zaregistroval zpracovatelský závod pod značkou „La Gloria Riojana“ v roce 1921. Don José byl součástí velké rodiny. On a několik sourozenců byli vždy oddaní své práci - výrobě a prodeji masných výrobků nejvyšší kvality. Don José spolu s nimi začal obchodovat ve svém rodném městě a blízkých vesnicích. La Gloria Riojana byl v té době malý výrobní závod nacházející se v Baños de Río Tobía (La Rioja), kde se společnost nachází dodnes.

Martínez Somalo

Martínez Somalo jedná v souladu s nejvyššími standardy a národních a mezinárodních certifikátů BRC “British Retail Consortium” a IFS (International Food Standard).

Jsou také držitelem certifikace ETG Jamón Serrano (zaručená tradiční specialita), IGP (Chráněné označení původu) či Chorizo Riojano.

V sortimentu Martínez Somalo naleznete šunku Jamón, tradiční šunku z Rioji Jamón ROJO, chorizo, salchichón, lomo a další embutidos (=sušené masné produkty).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz