OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Chorizo con Vino (s vínem)

Kód: MS-P-CHVIN
127 Kč
Skladem

Toto speciální chorizo obsahuje pouze přírodní ingredience, tedy jen vepřové maso, papriku, sůl, česnek a také víno (9%). Bez konzervantů a barviv!
200 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Martínez Somalo - Chorizo Con Vino - Chorizo s vínem

Váha: 200 g

Chorizo je sušená španělská klobása z vepřového masa a slaniny, ochucená hlavně paprikou a dalším kořením. Toto speciální chorizo je naprosto ideální na párování s vínem! Obsahuje pouze přírodní ingredience, tedy jen vepřové maso, papriku, sůl, česnek a také víno (9%). Splňuje ty nejvyšší požadavky na kvalitu a díky své specifické chuti vás bude nutit neustále znovu a znovu ochutnávat.

Doporučení: Pro ideální chuť je dobré produkt vyjmout z chladničky a otevřít obal asi 30 minut před konzumací.

Skladování: Po otevření doporučujeme skladovat v ledničce v potravinářském papíru, lehce prodyšné krabičce nebo voskovaném ubrousku. Nikdy nesladujte v mikrotenovém sáčku. Chorizo můžete také nechat viset a lehce vysušit v dobře větrané spižírně.

Bez konzervantů a barviv!

*Může se stát, že se na povrchu produktu objeví stopy soli, toto je přirozený jev vysychání a není závadou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chorizo - španělský salámek s paprikou
Země původu, region: Španělsko, Rioja
Hmotnost: 200 g

Masové speciality Martínez Somalo a naše nabídka

martnaz-somalo

Rodinná firma Martínez Somalo byla založena v roce 1900 Donem José Martínezem Campo, ten pak zaregistroval zpracovatelský závod pod značkou „La Gloria Riojana“ v roce 1921. Don José byl součástí velké rodiny. On a několik sourozenců byli vždy oddaní své práci - výrobě a prodeji masných výrobků nejvyšší kvality. Don José spolu s nimi začal obchodovat ve svém rodném městě a blízkých vesnicích. La Gloria Riojana byl v té době malý výrobní závod nacházející se v Baños de Río Tobía (La Rioja), kde se společnost nachází dodnes.

Martínez Somalo

Martínez Somalo jedná v souladu s nejvyššími standardy a národních a mezinárodních certifikátů BRC “British Retail Consortium” a IFS (International Food Standard).

Jsou také držitelem certifikace ETG Jamón Serrano (zaručená tradiční specialita), IGP (Chráněné označení původu) či Chorizo Riojano.

V sortimentu Martínez Somalo naleznete šunku Jamón, tradiční šunku z Rioji Jamón ROJO, chorizo, salchichón, lomo a další embutidos (=sušené masné produkty).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz