OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Vigilante, Strana 2

Webová stránka značky: Vigilante

Konzervářská společnost Vigilante a naše nabídka ryb a mořských plodů

conservas-valcarcel-vigilante

Conservas Valcárcel je Galicijská konzervářská společnost, která produkuje jedny z nejlepších mořských surovin jako tuňáka, sardinky, mušle, chobotnice, kalamáry a mnoho dalších specialit.

Moře Galicie, které se nachází na severozápadě Španělska, je známé po celém světě díky výjimečné kvalitě svých ryb a mořských plodů. Na evropský trh pak rybí speciality putují pod značkou Vigilante.

Valcarcel conservas

Doporučujeme ochutnat a poznat rozdíl především v kvalitě tuňáka. Tato firma pracuje s těmi nejlepšími druhy - tedy tuňákem bílým (Bonito del Norte) a tuňákem Žlutoploutvým (Atún claro). V konzervě najdete celé šťavnaté kusy hřbetních filet, žádnou drť!

28 položek celkem
atun claro 3 latas
97 Kč

Konzerva obsahuje celé kousky šťavnatého masa z filetů, žádnou drť! Díky slunečnicovému oleji se vyznačuje neutrální chutí. Praktické balení 3x 80 g.

VIG-TUN-L3
navajas al natural
123 Kč

Tyto škeble si zamilujete pro jejich jemnou a krásně měkkou strukturu. Lehce slaná mořská vůně a chuť škeblí Navajas vás přenese na galicijské pobřeží.

VIG-SKE
pulpo al ajillo picante
129 Kč

Kousky chapadel chobotnice, které jsou naložené v olivovém oleji, spolu s česnekem a chilli. Tento způsob úpravy je typický pro oblast Galicie.

VIG-CHOB
atun blanco
129 Kč

Bonito del Norte, neboli Bílý tuňák zabírá elitní příčku mezi tuňáky. Maso Bílého tuňáka je velmi delikátní, jemné a má hladkou strukturu.

VIG-DEL-TUNB
mejillones delicatessen
130 Kč

V konzervě je cca 10 pečlivě vybraných mušlí podobné velikosti v omáčce escabeche (lehce kyselá a velmi dobře vyvážená chuť). Ideální jako předkrm nebo tapas.

VIG-DEL-SL
zamburinas en salsa vieira
157 Kč

Delikátní výběrové hřebenatky naložené v omáčce Salsa Vieira, založené na rajčatech a cibuli. Ideální jako studený předkrm nebo tapas.

VIG-DEL-ZAM
pulpo en aceite de oliva
173 Kč

Delikátní chuť chobotnice naložené v kvalitním olivovém oleji vás přenese na galicijské pobřeží. Doporučujeme se sklenkou vína Albariño! 

VIG-DEL-CH
atun claro 1 kg
370 Kč

Díky slunečnicovému oleji se vyznačuje neutrální chutí a je vhodný k použití do různých receptů. Balení 1 kg se hodí např. na přípravu tuňákové pomazánky.

VIG-TUN-LRV

Stránka 2 z 2 - 28 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz