28. 9. (ČT) - 29. 9. (PÁ) ZAVŘENO

Míchaný sýr polovyzrálý (Mezcla Semicurado) výseč

Kód: COR-QS-V
161 Kč
Skladem

Výseč z kola. Tradiční míchaný sýr z oblasti Castilla La Mancha. Vyzrává 45 dní a má pružnou strukturu. Vyrábí se z kravského, ovčího a kozího mléka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Corcuera - Mezcla Semicurado - Sýr ze směsi mlék (míchaný) polovyzrálý

Váha: 300 g

Tradiční míchaný sýr z oblasti Castilla – La Mancha. Vyrábí se z kravského, ovčího a kozího mléka. Sýr vyzrává min. 45 dní a má pružnou strukturu. Někdy se setkáte i s názvem iberský sýr. Je výborný samotný, ale hodí se i na zapékání.

Skladování: Doporučujeme skladovat v ledničce v potravinářském papíru, lehce prodyšné krabičce nebo voskovaném ubrousku. Nikdy nesladujte v mikrotenovém sáčku.

Složení: pasterizované kravské mléko (min. 50%), pasterizované kozí mléko (min. 10%), pasterizované ovčí mléko (min. 10%), sýrařské kultury, syřidla, chlorid vápenatý, sůl, lysozym (z vaječného bílku). Obsah sušiny min. 45%. Bez konzervantů!

*Může se stát, že se na sýru z důvodu přírodního složení bez konzervantů objeví plíseň (Penicillium roqueforti), tuto část stačí pouze odkrojit, není závadou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Španělské sýry ze směsi mlék
Země původu, region: Španělsko, Castilla La Mancha
Hmotnost: 300 g

Sýrárna Corcuera Quesos a naše nabídka sýrů

corcuera

Corcuera Quesos je menší rodinný podnik který se specializuje na výrobu tradičních sýrů z oblasti La Mancha.

Sýr Manchego, vyráběný v oblasti La Mancha je jedním z nejznámějších sýrů ve Španělsku, nese ochrannou známkou DO (Denominación de Origen) a splňuje ty nejvyšší požadavky na kvalitu. Vyrábí se z plnotučného ovčího mléka domácího plemene Manchego.

Corcuera quesos

V nabídce taky naleznete měkký sýr s bílou plísní vyrobený z kozího mléka, speciálního plemene koz. Pochází přímo z oblasti kolem Toleda, Castilla - La Mancha. Jeho proces výroby a následné staření mu dodává příjemnou chuť, výrazné aroma a jedinečnou strukturu.

Dále si můžete pochutnat na sýrech ze směsi mlék, tedy kravského, ovčího a kozího.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz