OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Lomo Duroc (sušený hřbet)

Kód: MS-S-LOM
382 Kč 69,45 Kč / 100 g
Skladem

Tradiční španělská specialita, vyrobená z nejjemnějšího masa ze hřbetu. Lomo je libové, velmi chutné a šťavnaté - nachází se blízko páteře a žeber.
cca 550 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Martínez Somalo - Lomo Duroc Embuchado Extra - Sušený hřbet

Váha: cca 550 g / 1 kus (váha se může mírně lišit, cena bude následně přepočítána)

Lomo je tradiční španělská specialita, vyrobená z nejjemnějšího masa ze hřbetu. Je velmi chutné a šťavnaté, protože se nachází blízko páteře a žeber. Po nasolení a marinovaní ve vynikající paprice se hřbety plní do přírodního střívka a pomalu se suší, podobně jako Jamón. Lomo od výrobce Martínez Somalo je z prasátek rasy Duroc.

Doporučení: Pro ideální chuť je dobré produkt vyjmout z chladničky a otevřít obal asi 30 minut před konzumací. Krájí bez střívka, nejlépe na nářezáku.

Složení: vepřové maso, sůl, paprika, česnek, antioxidanty (E301), cukr, dextróza, konzervanty (E250, E252, E235)

Doplňkové parametry

Kategorie: Lomo - španělský sušený hřbet
Země původu, region: Španělsko, Rioja
Hmotnost: cca 500-600 g

Masové speciality Martínez Somalo a naše nabídka

martnaz-somalo

Rodinná firma Martínez Somalo byla založena v roce 1900 Donem José Martínezem Campo, ten pak zaregistroval zpracovatelský závod pod značkou „La Gloria Riojana“ v roce 1921. Don José byl součástí velké rodiny. On a několik sourozenců byli vždy oddaní své práci - výrobě a prodeji masných výrobků nejvyšší kvality. Don José spolu s nimi začal obchodovat ve svém rodném městě a blízkých vesnicích. La Gloria Riojana byl v té době malý výrobní závod nacházející se v Baños de Río Tobía (La Rioja), kde se společnost nachází dodnes.

Martínez Somalo

Martínez Somalo jedná v souladu s nejvyššími standardy a národních a mezinárodních certifikátů BRC “British Retail Consortium” a IFS (International Food Standard).

Jsou také držitelem certifikace ETG Jamón Serrano (zaručená tradiční specialita), IGP (Chráněné označení původu) či Chorizo Riojano.

V sortimentu Martínez Somalo naleznete šunku Jamón, tradiční šunku z Rioji Jamón ROJO, chorizo, salchichón, lomo a další embutidos (=sušené masné produkty).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz