OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Lomo (sušený hřbet) plátky

Kód: MS-L-LM
85 Kč
Skladem

Tradiční španělská specialita, vyrobená ze hřbetů prasátek rasy Duroc. Lomo je libové, velmi chutné a šťavnaté. Tenké plátky nachystané ihned k jídlu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Martínez Somalo - Lomo Duroc Loncheado - Sušený hřbet plátky 

Váha: 80 g

Lomo je tradiční španělská specialita, vyrobená z nejjemnějšího masa ze hřbetu. Je velmi chutné a šťavnaté, protože se nachází blízko páteře a žeber. Po nasolení a marinovaní ve vynikající paprice se suší, podobně jako Jamón. Lomo od výrobce Martínez Somalo je z prasátek rasy Duroc. Toto Lomo je nakrájené na tenké plátky a ihned nachystané k jídlu. Ideální na přípravu tapas a obložených talířů. 

Doporučení: Pro ideální chuť je dobré produkt vyjmout z chladničky a otevřít obal asi 30 minut před konzumací. 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Lomo - španělský sušený hřbet
Země původu, region: Španělsko, Rioja
Hmotnost: 80 g

Masové speciality Martínez Somalo a naše nabídka

martnaz-somalo

Rodinná firma Martínez Somalo byla založena v roce 1900 Donem José Martínezem Campo, ten pak zaregistroval zpracovatelský závod pod značkou „La Gloria Riojana“ v roce 1921. Don José byl součástí velké rodiny. On a několik sourozenců byli vždy oddaní své práci - výrobě a prodeji masných výrobků nejvyšší kvality. Don José spolu s nimi začal obchodovat ve svém rodném městě a blízkých vesnicích. La Gloria Riojana byl v té době malý výrobní závod nacházející se v Baños de Río Tobía (La Rioja), kde se společnost nachází dodnes.

Martínez Somalo

Martínez Somalo jedná v souladu s nejvyššími standardy a národních a mezinárodních certifikátů BRC “British Retail Consortium” a IFS (International Food Standard).

Jsou také držitelem certifikace ETG Jamón Serrano (zaručená tradiční specialita), IGP (Chráněné označení původu) či Chorizo Riojano.

V sortimentu Martínez Somalo naleznete šunku Jamón, tradiční šunku z Rioji Jamón ROJO, chorizo, salchichón, lomo a další embutidos (=sušené masné produkty).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz