OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Jamón Rojo plátky (v paprice)

Kód: MS-L-JRO
108 Kč
Skladem

Specialita oblasti Rioja - Jamón ochucený tenkou vrstvou delikátní papriky. Ta dodá šunce jedinečnou a bohatou chuť! Ekologické balení.
100 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Martínez Somalo - Jamón Pimientonado "El Jamón Rojo" - kýta v paprice plátky

Váha: 100 g
Reserva, doba zrání 12-15 měsíců
Ekologické balení - o 80% méně plastu než v běžných obalech

Co odlišuje Jamón Pimientonado od klasické šunky? Je to tenká vrstva papriky na povrchu. Jedná se o tradiční proces přírodní konzervace, kdy se v oblasti La Rioja používá kromě solení ještě další krok, tedy konzervace paprikou. Paprika navíc dodá šunce jedinečnou bohatou chuť a aroma! Tenké plátky španělské šunky Jamón jsou oddělené papírem pro snadné servírování. Ideální na přípravu tapas a obložených talířů. 

Doporučení: Pro ideální chuť je dobré produkt vyjmout z chladničky a otevřít obal alespoň 30 minut před konzumací. Pouze při pokojové teplotě dokonale vynikne chuť a aroma této šunky. 

Složení: vepřová šunka 50% plemeno duroc (97%), sůl, paprika (1%), cukr, konzervanty (E252, E250), antioxidant (E301)

Doplňkové parametry

Kategorie: Jamón Serrano - horská šunka ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Rioja
Hmotnost: 100 g

Masové speciality Martínez Somalo a naše nabídka

martnaz-somalo

Rodinná firma Martínez Somalo byla založena v roce 1900 Donem José Martínezem Campo, ten pak zaregistroval zpracovatelský závod pod značkou „La Gloria Riojana“ v roce 1921. Don José byl součástí velké rodiny. On a několik sourozenců byli vždy oddaní své práci - výrobě a prodeji masných výrobků nejvyšší kvality. Don José spolu s nimi začal obchodovat ve svém rodném městě a blízkých vesnicích. La Gloria Riojana byl v té době malý výrobní závod nacházející se v Baños de Río Tobía (La Rioja), kde se společnost nachází dodnes.

Martínez Somalo

Martínez Somalo jedná v souladu s nejvyššími standardy a národních a mezinárodních certifikátů BRC “British Retail Consortium” a IFS (International Food Standard).

Jsou také držitelem certifikace ETG Jamón Serrano (zaručená tradiční specialita), IGP (Chráněné označení původu) či Chorizo Riojano.

V sortimentu Martínez Somalo naleznete šunku Jamón, tradiční šunku z Rioji Jamón ROJO, chorizo, salchichón, lomo a další embutidos (=sušené masné produkty).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz