OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Jamón Ibérico de Cebo plátky

Kód: MSI-L-JC
161 Kč
Skladem

Tenké plátky delikátní iberské šunky ze zadní nohy, tedy kýty černého prasátka Ibérico de Cebo. Plátky jsou oddělené folií pro snadné servírování.
80 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Martínez Somalo - Jamón Ibérico de Cebo Loncheado - Iberská šunka plátky

Váha: 80 g
Doba zrání min. 20 měsíců
Baleno v ochranné atmosféře.

Iberská šunka Jamón de Cebo pochází ze zvířat s minimálně 50% podílem iberského plemene. Prasátka se chovají se na farmách zvaných "dehesa", které mají velké volné výběhy se spoustou dubových stromů. Maso černých prasátek je velmi mramorované (= prorostlé jemným tukem) a to dělá neodolatelně lahodné a šťavnaté. Obecně platí, že iberská šunka ze zadní kýty patří k nejkvalitnějším šunkám na světě.

Tenké plátky této šunky jsou oddělené folií pro snadné servírování. Ideální na přípravu tapas a obložených talířů.

Doporučení: Pro ideální chuť je dobré produkt vyjmout z chladničky a otevřít obal alespoň 30 minut před konzumací. Pouze při pokojové teplotě dokonale vynikne chuť a aroma této šunky.

Složení: cebo ibérico vepřová šunka 50% plemeno Iberian, sůl, cukr, regulátor kyselosti (E331iii), konzervanty (E250, E252), antioxidant (E301)

Doplňkové parametry

Kategorie: Jamón Ibérico - iberská šunka ze Španělska
Země původu, region: Španělsko, Rioja
Hmotnost: 80 g

Masové speciality Martínez Somalo a naše nabídka

martnaz-somalo

Rodinná firma Martínez Somalo byla založena v roce 1900 Donem José Martínezem Campo, ten pak zaregistroval zpracovatelský závod pod značkou „La Gloria Riojana“ v roce 1921. Don José byl součástí velké rodiny. On a několik sourozenců byli vždy oddaní své práci - výrobě a prodeji masných výrobků nejvyšší kvality. Don José spolu s nimi začal obchodovat ve svém rodném městě a blízkých vesnicích. La Gloria Riojana byl v té době malý výrobní závod nacházející se v Baños de Río Tobía (La Rioja), kde se společnost nachází dodnes.

Martínez Somalo

Martínez Somalo jedná v souladu s nejvyššími standardy a národních a mezinárodních certifikátů BRC “British Retail Consortium” a IFS (International Food Standard).

Jsou také držitelem certifikace ETG Jamón Serrano (zaručená tradiční specialita), IGP (Chráněné označení původu) či Chorizo Riojano.

V sortimentu Martínez Somalo naleznete šunku Jamón, tradiční šunku z Rioji Jamón ROJO, chorizo, salchichón, lomo a další embutidos (=sušené masné produkty).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz