OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Vacceos Tinto Roble

Kód: CR-VAC-TTO
Značka: Cuatro Rayas
163 Kč
Skladem

Lehké ovocné víno vhodné ke každodennímu pití. Zrálo 3 měsíce v nových sudech z amerického dubu. Ve vůni černé lesní ovoce – moruše a ostružina.

 

rybyjamon1salámkyhovězí maso

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cuatro Rayas - Vacceos Tinto Roble

100% Tempranillo

Toto víno zraje po dobu 3 měsíců v nových sudech z amerického dubu. Je to 100% Tempranillo z vinic situovaných v oblasti Ribera del Duero. Rubínově červené barvy, čisté a brilantní s fialovou jiskrou. Ve vůni je intenzivní s vůní černého lesního ovoce – moruše a ostružina. Lehké ovocné víno vhodné ke každodennímu pití.

Doporučujeme například k tresce po baskicku, iberským specialitám či k hovězímu. Servírujeme při teplotě 14-16°C.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Region, země: Rueda (ESP)
Druh: Červené
Obsah cukru: Suché
Typ vína: Roble
Ročník: 2021
Odrůda: Tempranillo
Objem: 0,75 l
Zrání: Barikový sud

Vinařství Cuatro Rayas a naše nabídka vín

cuatro-rayas

Historie tohoto vinařství sahá až do roku 1935. Skupina Cuatro Rayas dnes produkuje více než 20% lahvového vína z označením Rueda DO, což z něj činí největšího producenta s tímto označením - s roční produkcí 11 milionů lahví.

Cuatro Rayas

Jejich vína, především z odrůdy Verdejo, jsou lídry v bílých vínech ve Španělsku, a také mají velký vliv na zahraničním trhu. Můžeme je najít ve více než čtyřiceti zemích, jako je Japonsko, Čína, USA, Německo, Velká Británie, Nizozemí a Mexiku. I přes velkou produkci zde najdeme i velice ceněná vína. Například Cuatro Rayas Viñedos Centenarios se rozlévá v Michelinových restauracích na skleničku, letecká společnost Lufthansa ho pak zařadila na svoji vinnou kartu.

Vinařství sídlí nedaleko města Valladolid a své vinice má v oblastech DO Rueda, DO Ribera del Duero a DO Castilla y León.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RUEDA

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz