OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Salchichón Ibérico

Kód: MSI-S-S
246 Kč 57,21 Kč / 100 g
Skladem

Tradiční salámek, vyrobený z mletého libového a tučného masa, soli a pepře. Maso pochází z černých iberských prasat.
cca 430 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Martínez Somalo Ibéricos - Salchichón Ibérico 50% Raza Ibérica

Váha: min. 390 g

Vakuově balený salámek Salchichón Ibérico. Jedná se o tradiční produkt vyrobený z mletého libového a tučného masa, soli a pepře. Plní se do přírodního střívka a pomalu suší po dobu minimálně 3 měsíců. Tento produkt pochází ze zvířat s minimálně 50% podílem iberského plemene. Prasátka se chovají se na farmách zvaných "dehesa", které mají velké volné výběhy se spoustou dubových stromů.

Doporučení: Pro ideální chuť je dobré produkt vyjmout z chladničky a otevřít obal asi 30 minut před konzumací. Krájí bez střívka, nejlépe na nářezáku. Pouze při pokojové teplotě dokonale vynikne chuť a aroma tohoto produktu.

Skladování: Po otevření doporučujeme skladovat v ledničce v potravinářském papíru, voskovaném ubrousku, nebo znovu zavakuovat. Nikdy neskladujte v mikrotenovém sáčku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Salchichón - španělský salámek s pepřem
Země původu, region: Španělsko, Rioja
Hmotnost: cca 390-450 g

Masové speciality Martínez Somalo a naše nabídka

martnaz-somalo

Rodinná firma Martínez Somalo byla založena v roce 1900 Donem José Martínezem Campo, ten pak zaregistroval zpracovatelský závod pod značkou „La Gloria Riojana“ v roce 1921. Don José byl součástí velké rodiny. On a několik sourozenců byli vždy oddaní své práci - výrobě a prodeji masných výrobků nejvyšší kvality. Don José spolu s nimi začal obchodovat ve svém rodném městě a blízkých vesnicích. La Gloria Riojana byl v té době malý výrobní závod nacházející se v Baños de Río Tobía (La Rioja), kde se společnost nachází dodnes.

Martínez Somalo

Martínez Somalo jedná v souladu s nejvyššími standardy a národních a mezinárodních certifikátů BRC “British Retail Consortium” a IFS (International Food Standard).

Jsou také držitelem certifikace ETG Jamón Serrano (zaručená tradiční specialita), IGP (Chráněné označení původu) či Chorizo Riojano.

V sortimentu Martínez Somalo naleznete šunku Jamón, tradiční šunku z Rioji Jamón ROJO, chorizo, salchichón, lomo a další embutidos (=sušené masné produkty).

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz