OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Káva INTENSIVE 100% Arabica 1 kg

Kód: GC-SI-1KG
Značka: Gusto café
704 Kč
Skladem

Směs 3 druhů arabik, které dohromady tvoří intenzivní chuť s nízkou aciditou a střední hořkostí. Větší 1kg balení pro každodenní použití. ☕

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gusto café - Káva směs INTENSIVE

100% Arabica
1 kg

Jedná se o směs 3 druhů arabik, které dohromady tvoří intenzivní chuť s nízkou aciditou a střední hořkostí. I přes svoji výraznou chuť si však stále zachovává rozmanité portfolio chutí, které můžete v této kávě nalézt. Směs je vhodná jak pro přípravu samotného espressa, tak do nápojů s mlékem. V kávě najdete tyto odrůdy ze střední a jižní Ameriky:  Nicaragua Maragogipe SHG E. P.  Brasil Santos Fine Cup SS Natural El Salvador Finca La Majada washed SHG E. P.

Tuto kávu můžete ochutnat u nás na mlýnku na prodejně BonoVino. ☕

Doplňkové parametry

Kategorie: Čokoláda a káva
Země původu, region: střední a jižní Amerika
Hmotnost: 1000 g

Pražírna Gusto café a naše nabídka kávy

gusto-cafe

Česká pražírna výběrové kávy. Hlavním cílem Gusto café je poskytnout zákazníkům tu nejlepší kávu a provést je tímto nádherným, i když u nás zatím málo objeveným, světem. Od nákupu zelené kávy až po její balení kladou důraz na kvalitu, pečlivé zpracování a nakonec správnou technologii balení kávy tak, aby se k Vám dostalo to nejlepší, co můžou nabídnout.

Gusto Cafe 1

Výběr kvalitních surovin
Jedním z nejdůležitějších kroků pro získání té nejlepší pražené kávy je výběr kvalitních surovin (zelené kávy). "Každou kávu pro vás pečlivě vybíráme a kontrolujeme její kvalitu a chuťové vlastnosti, aby se k vám dostala opravdu ta nejlepší výběrová káva. V první řadě provedeme vizuální kontrolu defektních zrn (to jsou přezrálá nebo nedozrálá zrna, tmavě zbarvená zrna vzniklá nekontrolovaným kvašením, výskyt quakerů, tvarové nesrovnalosti, přítomnost slupek a ostatních cizích těles), které mají negativní vliv na výslednou chuť kávy. Dalším krokem při výběru surovin je upražení kávy a kontrola jejích chuťových vlastností, které musí být na špičkové úrovni. Tímto způsobem kontrolujeme všechny kávy, aby náš zákazník dostal produkt té nejvyšší možné jakosti."

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz