OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Torre de Oña

Webová stránka značky: Torre de Oña

Vinařství Torre de Oña a naše nabídka vín

torre-de-ona-logo

"Terroir, klid, elegance, jedinečnost..." To jsou pojmy, které definují identitu vinařství Torre de Oña. Bylo to roku 1995, kdy Grupo La Rioja Alta získali toto vinařství nedaleko Páganos. Koupě zahrnovala vinařství, honosné sídlo, svatyni a 45 hektarů vinic. Tento projekt vznikl s cílem vyrobit víno vynikající kvality zahrnující nezaměnitelnou osobnost jednoho z nejlepších terroir v proslulé zóně Rioja Alavesa. Jsou přesvědčeni, že tato jedinečná lokalita má nepopiratelný potenciál pro výrobu skvělého, moderního vína, schopného zrcadlit exkluzivní rysy tohoto panství.

 Torre de Oňa

 

V Torre de Oña se neustále snaží kvalitu jejich vína zlepšovat, což přináší významné změny jak ve vinicích, tak ve vinařství. Nicméně právě v posledních letech, zejména od roku 2005, věnovali velkou pozornost studiu různých parcel na tomto pozemku. Pozemek charakterizovali a rozdělili na různé parcely. Vína poté vyrobili a nechali zrát odděleně z každé parcely. Díky tomu mohou rozpoznat ty nejkvalitnější hrozny a vinifikovat pouze ty sklizně, jejichž vysokou kvalitu vyžadují velká vína mezinárodního rozsahu. Vznikla tak vína Finca Martelo, Torre de Oña a Finca San Martín a také speciální víno pro jejich Club de Cosecheros.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RIOJA

 


 

1 položek celkem
víno torre de ona finca martelo červené
od 1 003 Kč

Víno plné ovoce, jemnosti, nádherné struktury a elegance. Tato Reserva dokonale reprezentuje místní terroir. Dárkové balení 6 lahví v papíru a dřevěném boxu.  

RA-TDO-FMR1

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz