PRODEJNA OTEVŘENA PO - PÁ, 10:00 - 16:00

RAC Wines

rac-wines-brutal

RAC Wines je mladý projekt butikového vinařství z oblasti Bierzo, které založil Rodrigo Ameijide Calleja (RAC) v roce 2014. Rodrigo nepochází z vinařské rodiny, svoji lásku k vínu našel až když se před lety dostal na pozici manažera exportu v jednom vinařském domě. Tak vznikl jeho sen o výrobě vlastního vína. Když se pak potkal se svojí současnou manželkou, která je právě z oblasti Bierzo, bylo mu jasné, že je na správném místě pro vznik nového projektu.

RAC Wines Brutal

Rozhodl se tedy vytvořit 2 unikátní vína pod značkou Brutal. Vína vyrábí sám pouze v limitovaném objemu - Brutal de Mencía maximálně 8000 lahví a Brutal de Godello kolem 2000 lahví. Jeho motem je "trpělivost a žádný spěch". Hrozny pochází z vinic, které jsou pěstovány šetrným organickým způsobem.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI BIERZO

 


 

2 položek celkem
burtal mencia
Tip
368 Kč

Víno z odrůdy Mencía, která je pro oblast Bierzo typická. Pochází ze 70 let starých vinic, o které se v Rac Wines starají velmi šetrným organickým způsobem. Zraje v...

BRU-MEN
burtal godello
Tip
431 Kč

Víno Brutal de Godello bylo vytvořeno ze 100% z odrůdy Godello. Má velké tělo, je krásně kulaté a velmi dobře vyvážené s elegantními minerálními tóny v závěru.  

BRU-GOD

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz