PRODEJNA OTEVŘENA PO - PÁ, 10:00 - 16:00

PACO & LOLA

paco-and-lola

Paco & Lola je mladé moderní vinařství, po světě proslavené díky ikonickému puntíkovanému designu lahví. Vína dělají čerstvá, svěží a výjimečná. Vinařství bylo založeno v roce 2005 jako podnět skupiny vinařů z O Salnés. Paco & Lola má přes 200 hektarů vinic rozprostřených na více než 1800 pozemcích typických malých galicijských farem. Všechny tyto pozemky spadají do regionu DO Rías Baixas. Ve vinařství převládá odrůda Albariño typická pro tuto oblast.

Paco & Lola

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RÍAS BAIXAS

 


 

6 položek celkem
pacolola lolo albarino
287 Kč

Mladistvý a svěží styl tohoto vína odrůdy Albariño vás dostane svojí chutí a lehkostí. Perfektní k jakýmkoliv plodům moře, rybám nebo pastě.  

PA-LO
pacolola follas novas albarino
318 Kč

Albariño, které odráží výraz půdy ve které vznikalo, odrůdové charakteristiky a tradiční výrobu. Elegantní, dobře vyvážené víno se svěží kyselinkou. Hodí se ke všem druhům...

PA-FN
pacolola albarino
386 Kč

Toto Albariño je vlajkovou lodí vinařství Paco & Lola. Po světě se proslavilo díky ikonickému puntíkovanému designu lahví. Svěží, plné a ovocné víno s dlouhou, elegantní...

PA-PL
pacolola albarino magnum
1 038 Kč

Toto Albariño je vlajkovou lodí vinařství Paco & Lola. Po světě se proslavilo díky ikonickému puntíkovanému designu. Velká lahev Magnum 1,5 L v dárkové krabici.  

PA-PL-MGN
pacolola albarino 3pack
1 158 Kč

Toto Albariño je vlajkovou lodí vinařství Paco & Lola. Po světě se proslavilo díky ikonickému puntíkovanému designu. Set tří lahví 0,75 L v dárkové krabici.

PA-PL-BOX
pacolola albarino double magnum
1 914 Kč

Toto Albariño je vlajkovou lodí vinařství Paco & Lola. Po světě se proslavilo díky ikonickému puntíkovanému designu. Velká lahev Double Magnum 3 L v dárkové krabici.  

PA-PL-DMG

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz