OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Lagar de Cervera

Webová stránka značky: Lagar de Cervera

Vinařství Lagar de Cervera a naše nabídka vín

lagar-de-cervera

Grupo La Rioja Alta je rodinné vinařství založené v roce 1890 pěti rodinami z Baskicka a Rioji ve městě Haro v oblasti Rioja Alta. Dnes s více než 130 let starou historií zahrnuje tato skupina 4 vinařství ve třech vinařských oblastech. V roce 1988 si vybrali místo O Rosal, Pontevedra k usazení v Galicii a prozkoumání nových vinařských možností. Zde získali tradiční vinařství Fernández Cervera Hermanos S.L. a jako poctu zakladatelům tohoto vinařství, které respektovali, dnes používají název Lagar de Cervera.

Lagar de Cervera

V O Rosal se ujali nelehkého úkolu - vybudovat největší vinici odrůdy Albariño v Rías Baixas o rozloze 77 hektarů. Jedinečné mikroklima této oblasti umožňuje brzké zrání, což prospívá kvalitě vín Lagar de Cervera a Pazo de Seoane Rosal s dokonalým poměrem kyselin, obsahu alkoholu a aromatickou intenzitou.
Jedná se o mladá, svěží a elegantní bílá vína, která se hodí k předkrmům, korýšům nebo rybám a mají spoustu příznivců po celém světě.
V roce 2013 otevřeli nové, moderní zařízení, které se vyznačuje velkolepým lesem vyobrazeným na fermentačních tancích s překvapivě jedinečným dekorem, který uchvátí všechny návštěvníky.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RÍAS BAIXAS

 


 

Žádné produkty značky Lagar de Cervera nebyly nalezeny...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz