OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Onerom

Webová stránka značky: Onerom

Vinařství Onerom a naše nabídka vín

bodegas-onerom-logo

Bodegas Onerom je vinařství, které vzniklo s cílem spojit ta nejlepší vína z jihovýchodu Španělska a ukázat potenciál a rozmanitost regionu ve vybraných odrůdách vinné révy. Výroba se nachází ve městě Murcía, ve středu jihovýchodního Španělska, kde se potkávají vinice různých charakteristik.

Onerom

Vinice, ze kterých vína pochází byly pečlivě vybírány s ohledem na nezbytné vlastnosti a potřeby každé odrůdy, aby se mohl rozvinout jejich nejlepší potenciál a vynikla osobnost každé odrůdy. Vinařství pracuje s odrůdami Monastrell, Cabernet Sauvignon, Syrah, Merlot, Chardonnay a Verdejo. Výsledkem je tedy 6 vín, 6 různých odrůd, 6 různých vinic a 6 různých osobností – tato myšlenka také propojuje víno s designem lahví se 6 tvářemi.

(Pozn.: Vinařství se tedy neřadí do žádné denominace DO, jelikož se vinice nachází v různých regionech - Murcía a Castilla La Mancha)

4 položek celkem
onerom cabernet sauvignon
Akce
242 Kč

Na nose tóny zralého červeného a černého ovoce, s tóny lékořice, papriky a aromatického koření. V chuti ovocné se zralými a hladkými taniny. AKCE 25%! (PŮV. CENA 322,-)  

ON-CS
onerom merlot
Akce
242 Kč

Toto víno odráží skutečnou osobnost odrůdy Merlot, elegantní a snové víno zosobněné v lahvi. Plné a živé víno, dobře strukturované a vyvážené. AKCE 25%! (PŮV. CENA 322,-)  

ON-ME
onerom monastrell
Akce
242 Kč

Toto víno odráží charakteristické znaky odrůdy Monastrell, osobité silné a moderní víno. V ústech široké, komplexní a dobře strukturované. AKCE 25%! (PŮV. CENA 322,-)  

ON-MO
onerom syrah
Akce
242 Kč

Na nose zralé červené a černé ovoce a tóny koření. V ústech velmi ovocné, s dobře vyváženou kyselinkou a dlouhým koncem. AKCE 25%! (PŮV. CENA 322,-)  

ON-SY

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz