OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

O NÁS

Jsme milovníci dobrého vína a jídla. Španělsko již pěkných pár let navštěvujeme a chceme vám ho co nejvíce přiblížit!

Zajímají nás pouze kvalitní vína a tedy malé rodinné bodegy. S vinaři se dobře známe a několikrát ročně je navštěvujeme. V našem portfoliu najdete nejen vína ze slavných oblastí jako je Rioja, Ribera del Duero nebo Priorat, ale také velkou řadu vín z méně známých regionů, která vás překvapí nejenom kvalitou a chutí, ale i cenou.

K dobrému vínu patří také místní pochutiny. Proto v nabídce najdete také prvotřídní olivové oleje, na farmě vyráběné ovčí sýry Manchego, šunku Jamón, chorizo, grilované papriky, tuňáky a mnoho dalších specialit.

bio3

Zaměřujeme se na vína, která nenajdete v supermarketech. Jedná se o vína malých rodinných a středně velkých vinařů. Dělají jedinečná vína s autentickou chutí pro dané odrůdy a vinařskou oblast, ruku v ruce s citlivým zpracováním hroznů.

Mimo Španělsko máme v portfoliu další nápoje, do kterých jsme se sami zamilovali, třeba moselské Rieslingy, Champagne a další unikátní nápoje.

Našimi zákazníky jsou milovníci kvalitních španělských vín a španělské gastronomie, provozovatelé soukromých i veřejných vinoték či majitelé archivačních sklepů. Na míru vám dokážeme vybrat víno podle vaší chuti, často sestavujeme vinné karty do restaurací a barů po celém česku a naše vína doprovází degustační menu vyhlášených kuchařů.

Máte nějaký dotaz? Napište nám! Zajímají vás naše služby? Mrkněte sem.

 

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz