OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Onerom Cabernet Sauvignon

Kód: ON-CS
Akce
Značka: Onerom
242 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Na nose tóny zralého červeného a černého ovoce, s tóny lékořice, papriky a aromatického koření. V chuti ovocné se zralými a hladkými taniny.
AKCE 25%! (PŮV. CENA 322,-)

 

hovězí masojehněčí masohoubyvyzrálé sýry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Onerom Cabernet Sauvignon - AKCE 25%! (PŮV. CENA 322,-)

100% Cabernet Sauvignon
Alc.: 14,5 % obj.

Vinice se nachází v Fuente Álamo, nedaleko Albacete, v nadmořské výšce 850 m. Klima je zde suché, kontinentální ovlivněné středozemním mořem, s velmi horkými léty (teploty zde dosahují až 39 °C) a chladnými zimami, až do -10°C. Průměrná teplota se pohybuje okolo 15 °C. Srážky jsou zde velmi vzácné a koncentrují se na jaře a na podzim. Vinice jsou vysázeny na vápenité půdě, chudé na organickou hmotu. Tato chudá půda způsobuje u révy nižší výnos, ovšem dobrou kvalitu hroznů.

Ruční sklizeň zaručuje primární selekci hroznů hned ve vinici. Vinifikace probíhá za pomocí gravitační metody. Víno zraje 12 měsíců v nových barikových sudech z francouzského dubu.

Intenzivní, rubínově červená barva s dobrou hloubkou. Na nose ucítíme tóny zralého červeného a černého ovoce, s tóny lékořice, papriky a aromatického koření. V chuti ovocné se zralými a hladkými taniny. Lahodná dlouhá dochuť.

Hodí se k hovězím steakům, jehněčímu masu, grilovaným pokrmům (žampiony portobelo) a stařené goudě. Doporučená teplota podávání je 16 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Region, země: Castilla La Mancha (ESP)
Druh: Červené
Obsah cukru: Suché
Typ vína: Crianza
Ročník: 2019
Odrůda: Cabernet Sauvignon
Objem: 0,75 l
Zrání: Barikový sud
Položka byla vyprodána…

Vinařství Onerom a naše nabídka vín

bodegas-onerom-logo

Bodegas Onerom je vinařství, které vzniklo s cílem spojit ta nejlepší vína z jihovýchodu Španělska a ukázat potenciál a rozmanitost regionu ve vybraných odrůdách vinné révy. Výroba se nachází ve městě Murcía, ve středu jihovýchodního Španělska, kde se potkávají vinice různých charakteristik.

Onerom

Vinice, ze kterých vína pochází byly pečlivě vybírány s ohledem na nezbytné vlastnosti a potřeby každé odrůdy, aby se mohl rozvinout jejich nejlepší potenciál a vynikla osobnost každé odrůdy. Vinařství pracuje s odrůdami Monastrell, Cabernet Sauvignon, Syrah, Merlot, Chardonnay a Verdejo. Výsledkem je tedy 6 vín, 6 různých odrůd, 6 různých vinic a 6 různých osobností – tato myšlenka také propojuje víno s designem lahví se 6 tvářemi.

(Pozn.: Vinařství se tedy neřadí do žádné denominace DO, jelikož se vinice nachází v různých regionech - Murcía a Castilla La Mancha)

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz