OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Lar de Paula Gran Baroja Gran Reserva

Kód: LAR-GB-GR
Značka: Lar de Paula
891 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tato Gran Reseva pochází z 50 let starých vinic v okolí vesnice Elvillar. Tělnaté a plné víno s dlouhou perzistencí, velmi nazrálé a již vhodné k pití.

 

jehněčí masozvěřinasýry s bílou plísnívyzrálé sýry

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lar de Paula Gran Baroja Gran Reserva

100% Tempranillo
Alc: 13,5 %
Produkce: 9 000 láhví

Tato Gran Reseva pochází z 50 let starých vinic v okolí vesnice Elvillar, s jílovito-vápenitým podložím. Víno se zpracovává jen z těch nejlepších a nejvybranějších hroznů odrůdy Tempranillo. Zraje v dubových francouzských a amerických sudech po dobu 36 měsíců a následně pak ještě 24 měsíců v lahvi.

Sytě červená barva s cihlovým ráfkem. Expresivní a ovocná vůně, tóny sudu barrique, rozinek a kakaa. Tělnaté a plné víno s dlouhou perzistencí, velmi nazrálé a již vhodné k pití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Červené víno
Region, země: Rioja (ESP)
Druh: Červené
Obsah cukru: Suché
Typ vína: Gran Reserva
Ročník: 2002
Odrůda: Tempranillo
Objem: 0,75 l
Zrání: Barikový sud
Položka byla vyprodána…

Vinařství Lar de Paula a naše nabídka vín

lar-de-paula

Vinařství Lar de Paula se nachází v unikátní geografické lokalitě pro pěstování vína v oblasti Rioja Alavesa. Lokalita se rozkládá na severu Alavesy na úpatí pohoří Sierra de Cantabria, v městečku Elvillar de Álava. K výrobě vína se používá 1800 nových dubových sudů, které mají původ v Americe, Francii, Bulharsku a Rumunsku. Jeden z důvodů, proč vína z Lar de Paula patří k nejpozoruhodnějším vínům v Rioja Alavesa je přísný výběr vhodného a kvalitního dřeva pro výrobu sudů. Vína dozrávají v lahvi v archívu s kapacitou 600.000 lahví. Zde kvalitní vína dozrávají do ušlechtilých vůní a chutí.

Lar de Paula

Vína Lar de Paula se rodí ve vinicích nedaleko Sierra de Cantabria. Péče o vinici a poloha vinice působí blahodárně na vznik krásných vyvážených vín, která mají mimořádný ovocný nádech, elegantní chuť a typickou barvu. Úspěchy vinařství Lar de Paula na světových soutěžích jsou důkazem toho, že nejen lokalita, kde tato vína vznikají, ale i péče, která se výrobě vína věnuje, je vskutku mimořádná.

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI RIOJA

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz