DORUČENÍ DO VÁNOC GARANTUJEME U OBJEDNÁVEK REALIZOVANÝCH (VČETNĚ PLATBY) DO 12. 12. 2021

Nepraš & Co. Riesling '7

Kód: NEP-RIE7
Značka: Nepraš & Co.
318 Kč
Skladem

Riesling z certifikované organické vinice Altenberg/Stará hora. Výrazná mineralita s mohutnou astringencí a kořenitostí, svěží kyselina akcentovaná zbytkovým cukrem. Víno kvasilo a zrálo ve velkém sudu doppelstuck.

 

ryby

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinařství Nepraš & Co. Riesling '7

100% Riesling, Vinice Altenberg / Stará hora
suché, výběr z hroznů
Alc.: 13 %

Jednoklonový Riesling (198-25Gm) z certifikované organické vinice Altenberg/Stará hora. Výrazná mineralita s mohutnou astringencí a kořenitostí, svěží kyselina akcentovaná zbytkovým cukrem. Řada 7. má obsah zbytkového cukru cca 7g/l. Kvasilo a zrálo ve velkém sudu doppelstuck.

Doporučujeme k lehkým úpravám ryb. Teplota podávání 9-11°C

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé víno
Region, země: Morava (CZE)
Specifikace: suché
Ročník: 2018
Odrůda: Riesling (Ryzlink Rýnský)
Objem: 0,75 l

nepras

Víno je kultura

"Motivací k práci v našem vinařství je pro nás odpovědnost k jedinečnému místu, kterým Pálava je, k historii naší kultury, k přírodě a krajině a v neposlední řadě samozřejmě také k lidem, kteří zde žili a pracovali před námi. Plně si uvědomujeme metafyzickou sílu tohoto místa, a proto jsme si dali za úkol na ni upozornit tak, jak umíme, a prostřednictvím našeho vína ji předávat dál. Návštěvníkům našeho vinařství chceme ukázat mnohem více, než pouhé víno. Milovníkům vína sdruženým v Gravettien klubu chceme zprostředkovat nevšední zážitky ze vztahu vína a jídla vytvářejících komplexní culinárium Pálavy, tohoto nejen v rámci naší země naprosto ojedinělého místa. Protože víno, to je kultura." ...Rodina Nepraš

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI MORAVA

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz