OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Nepraš & Co. Chardonnay Maidenstein

Kód: NEP-CH
Značka: Nepraš & Co.
318 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Nazrálé Chardonnay s velmi dobrou kyselinou, plné, s příjemným podtónem žlutých peckovin a dlouhou dochutí. Kvasilo a zrálo ve velkém dubovém sudu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vinařství Nepraš & Co. - Chardonnay Maidenstein

100% Chardonnay, suché, pozdní sběr
Alc.: 13 %

Víno kvasilo a zrálo ve velkém dubovém sudu doppelstuck. Průzračná, zlatě žlutá barva se zlatavými odlesky a velmi dobrá viskozita. Vůně čistá, intenzivní, ovocná, připomínající pomerančovou marmeládu se zázvorem, blumy, mirabelky a citrusy. Chuť je šťavnatá, ovocná, s velmi dobrou kyselinou, plnější, s příjemným podtónem žlutých peckovin. Dlouhý závěr.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé víno
Region, země: Morava (CZE)
Druh: Bílé
Obsah cukru: Suché
Ročník: 2015
Odrůda: Chardonnay
Objem: 0,75 l
Zrání: Dřevěný sud
Položka byla vyprodána…

Vinařství Nepraš & Co. a naše nabídka vín

nepras

Víno je kultura

"Motivací k práci v našem vinařství je pro nás odpovědnost k jedinečnému místu, kterým Pálava je, k historii naší kultury, k přírodě a krajině a v neposlední řadě samozřejmě také k lidem, kteří zde žili a pracovali před námi. Plně si uvědomujeme metafyzickou sílu tohoto místa, a proto jsme si dali za úkol na ni upozornit tak, jak umíme, a prostřednictvím našeho vína ji předávat dál. Návštěvníkům našeho vinařství chceme ukázat mnohem více, než pouhé víno. Milovníkům vína sdruženým v Gravettien klubu chceme zprostředkovat nevšední zážitky ze vztahu vína a jídla vytvářejících komplexní culinárium Pálavy, tohoto nejen v rámci naší země naprosto ojedinělého místa. Protože víno, to je kultura." ...Rodina Nepraš

 


 

→ PŘEJÍT DO OBLASTI MORAVA

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz