OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Ehrhard Riesling Berg Roseneck Trocken

Kód: EHR-ROS-TR
Akce
Značka: Carl Ehrhard
286 Kč
Skladem

Tradiční suché víno z Rüdesheimu, které bude bavit nejen fanoušky rieslingů! Přesvědčí vás svojí křupavou kyselinkou a velkou elegancí.
AKCE 50%! (PŮV. CENA 571,-)

 

rybydrůbežzelenina, saláty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Carl Ehrhard -  Riesling Trocken Berg Roseneck - AKCE 50%! (PŮV. CENA 571,-)

100% Ryzlink rýnský
Alc.: 12,5 %

Toto víno pochází ze staré vinice Berg Roseneck, která je jednou z nejlepších v oblasti Rheingau a má velmi rozdílné přírodní podmínky v jejích různých částech. Tento jemný a živoucí Riesling pochází z části s názvem „Unterer Platz“. Selektivní ruční sběr dobře zralých hroznů, které se nechaly spontánně fermentovat a zrát ve dřevěných sudech o objemu 1200 l až do ledna následujícího roku a poté ještě ležet na jemných kalech až do července. To dává vínu krásně jemné aroma.

Ve vůni a v chuti najdeme delikátní tóny žlutého ovoce, bergamotu a také květinové nuance. Přesvědčí vás svojí křupavou kyselinkou a velkou elegancí. Tradiční víno z Rheingau, které bude bavit nejen fanoušky rieslingů!

Skvěle se hodí k párování se sladkovodními a mořskými rybami, saláty či drůbeží. Doporučená teplota podávání je 8-10°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé víno
Region, země: Rheingau (GER)
Druh: Bílé
Obsah cukru: Suché
Ročník: 2017
Odrůda: Riesling (Ryzlink Rýnský)
Objem: 0,75 l
Zrání: Dřevěný sud

Vinařství Carl Ehrhard a naše nabídka vín

carl-ehrhard

Carl Ehrhard je rodinné vinařství z německého Rüdesheimu, jehož filosofií je používání šetrných technologií a citlivý přístup k vínu a jeho výrobě. Ruční sběr zralých hroznů probíhá na vinicích Kirchenpfad, Bischofsberg a Klosterberg.

„Kvalita našich vín spočívá v mravenčí práci na vinici“!

Carl Ehrhard

Vinařství Carl Ehrhard se nachází v jednom z nejznámějších vinařských regionů Německa – Rheingau. V srdci Rheingau, v Rüdesheimu nad Rýnem, vede Carl se svojí ženou již 5. generaci rodinného podniku. Na 9 hektarech vyhlášených Rüdesheimských vinic pěstují klasické odrůdy - Ryzlink rýnský a Rulandské modré již 130 let. Ryzlink rýnský: 85% // Rulandské modré: 13% // Rulandské šedé: 2%

Díky pracovním postupům a zkušenostem předků v kombinaci s moderní technikou dosahují harmonie mezi tradicí a modernizací.

 


 

→ PŘEJÍT DO RHEINGAU

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz