OTEVŘENO PO - PÁ, 10:00 - 16:00

Ehrhard Riesling Berg Roseneck Kabinett Fruchtsüss

Kód: EHR-ROS-FR
Značka: Carl Ehrhard
353 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Toto víno typu fruchtsüss odráží dokonale filosofii vinic Carla Ehrharda v Rheingau, že i sladké víno může být svěží, minerální, krémové a okouzlující!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Carl Ehrhard - Berg Roseneck Riesling Kabinett Fruchtsüss

100% Ryzlink rýnský

Alc.: 8,5 %

Toto víno pochází z jedné z nejlepších vinic Berg Roseneck, ležící na rüdesheimských kopcích. Selektivní ruční sběr dobře zralých hroznů, které se nechaly spontánně fermentovat při 18° C po dobu 7 týdnů. 

Krásná hra ovocných hroznů Rieslingu, osvěžující kyselinky a krémovosti - zajišťuje skvělou pitelnost a ještě větší radost! I při vyšším cukru Riesling nepůsobí těžce, naopak je příjemný a v ústech překvapivě lehký. Toto víno typu fruchtsüss odráží dokonale filosofii vinic Carla Ehrharda v Rheingau, i sladké víno může být svěží, minerální a okouzlující. Skvělé do gastronomie jako společník na párování široké škály pokrmů. Předkrmy a sýrová prkénka jsou samozřejmostí. Doporučujeme podávat při teplotě 6 - 8 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bílé víno
Region, země: Rheingau (GER)
Druh: Bílé
Obsah cukru: Polosladké
Ročník: 2019
Odrůda: Riesling (Ryzlink Rýnský)
Objem: 0,75 l
Zrání: Dřevěný sud
Položka byla vyprodána…

Vinařství Carl Ehrhard a naše nabídka vín

carl-ehrhard

Carl Ehrhard je rodinné vinařství z německého Rüdesheimu, jehož filosofií je používání šetrných technologií a citlivý přístup k vínu a jeho výrobě. Ruční sběr zralých hroznů probíhá na vinicích Kirchenpfad, Bischofsberg a Klosterberg.

„Kvalita našich vín spočívá v mravenčí práci na vinici“!

Carl Ehrhard

Vinařství Carl Ehrhard se nachází v jednom z nejznámějších vinařských regionů Německa – Rheingau. V srdci Rheingau, v Rüdesheimu nad Rýnem, vede Carl se svojí ženou již 5. generaci rodinného podniku. Na 9 hektarech vyhlášených Rüdesheimských vinic pěstují klasické odrůdy - Ryzlink rýnský a Rulandské modré již 130 let. Ryzlink rýnský: 85% // Rulandské modré: 13% // Rulandské šedé: 2%

Díky pracovním postupům a zkušenostem předků v kombinaci s moderní technikou dosahují harmonie mezi tradicí a modernizací.

 


 

→ PŘEJÍT DO RHEINGAU

 


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz